Ważne

O nowych Motorolach wiemy coraz więcej

Premiera Moto G (2015) i X (2015) już 28 lipca

Konferencja Motoroli została zaplanowana na 28 lipca. Chociaż do tej daty zostało jeszcze trochę czasu, to większość informacji o nowych modelach wyciekła do sieci. Niewątpliwie sprawia to, że zainteresowanie Moto G (2015) oraz X (2015) jest coraz większe. Dzisiaj pojawiły się wartościowe informacje o flagowym smartfonie, a także szczegółowe wiadomości dotyczące Moto Maker dla mid-endu.

Moto X (2015) będzie topowym modelem, więc naturalne, że producent zaimplementuje w niej najlepsze podzespoły. Podobno znajdziemy w niej ekran 5,2 cala o rozdzielczości QHD, Snapdragona 808 lub 810, 4 GB RAM, aparat główny 16 Mpix z podwójnym flashem, baterię 3280 mAh, ale co ciekawsze, frontową kamerka wspartą przez lampę doświetlającą. Takie rozwiązanie jest rzadkością w high-endach. Ujrzymy je głównie w modelach ze średniej półki, m.in. Samsungach Galaxy J5 i J7 czy Sony Xperia C4. Sam wygląd nie został zbytnio zmieniony względem poprzedników – moim zdaniem wciąż prezentuje się świetnie.

Pojawiły się nowe wieści o Moto G (2015). Jest już prawie pewne, że to urządzenie znajdziemy w Moto Maker, jednak wszystko wskazuje, że do wyboru dostaniemy dwa różne warianty telefonu. Oba zostaną wyposażone w ten sam 5-calowy ekran HD, aparaty 13 i 5 Mpix, baterię 2470 mAh, obsłużą identyczne standardy łączności (LTE, Wi-Fi 802.111 a/b/g/n, Bluetooth 4.0 i GPS) i będą posiadać wodoodporną obudowę (certyfikat IPx7).

Otóż do sprzedaży trafi tańsza wersja ze Snapdragonem 410, 1 GB RAM oraz 8 GB pamięci wbudowanej oraz lepiej wyposażona „motka” ze Snapdragonem 610, 2 GB pamięci operacyjnej, nie zabraknie także 16 GB na nasze pliki. Mnie ciekawi, jak będzie wyglądała różnica w cenie.

moto-g-2015-maker

Nowa generacja Moto ma szansę kontynuować sukcesy swoich poprzedniczek. Na razie nie pozostaje nam nic innego, jak poczekać na ich oficjalną premierę.

źródło: Peru Android przez Slashgear, Neowin; Reddit przez Pocketnow; NoWhereElse

Komentarze

Przeczytaj następny wpis

ZTE prezentuje kolejne modele swojej submarki AXON

Na razie będą dostępne tylko na chińskim rynku

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona