Pierwsze zdjęcia iPhone 6S Plus (frontowego panelu) wyciekły do sieci

W internecie pojawiły się zdjęcia, które przedstawiają podobno najnowszego iPhone 6S Plus. A właściwie tylko frontowy panel urządzenia. Nie zapowiadają się raczej żadne zmiany.

Zdjęcia przedstawiają szybkę na przód urządzenia – prawdopodobnie iPhone 6S Plus. Źródło podaje, że jest to iPhone 6S, czyli mniejsza wersja urządzenia. Jednak patrząc na rozmiar sfotografowanego panelu jestem wręcz pewny, że jest to wersja z “plusem”, która będzie posiadała prawdopodobnie 5,5-calowy wyświetlacz, tak jak w przypadku zeszłorocznego modelu.

Fotografie zostały wykonane w fabryce i prawdopodobnie panele są przygotowane do dalszej wysyłki. Jak można zauważyć już na pierwszy rzut oka, nie widać tu żadnych zmian względem iPhone 6 Plus. Jednak było to raczej do przewidzenia, zazwyczaj modele z “S” przy nazwie nie wyróżniają się niczym w kwestii wyglądu.

Warto jednak pamiętać, że nowa generacja iPhone ma zostać wyposażona w Force Touch, więc widoczne na zdjęciu szkło musi być odpowiednio utwardzone. Czy rzeczywiście tak będzie wyglądał najnowszy smartfon od Apple? tego dowiemy się pewnie dopiero za kilka miesięcy.

Źródło: nowhereelse

Komentarze

 • Karol

  Ta, jasne. Trzyma to Chińczyk a oni mają ręce jak dzieci. Bzdura ;)

 • Zazzie

  Równie dobrze to może być front od iPhone 6 Plus. :P

 • Ziutek

  Redaktor chyba nie bardzo wie co to force touch bo nie bardzo rozumiem o co z tym utwardzeniem chodzi.

 • mrT

  Ludzie! Czy wy serio wierzycie w te “wycieki”? Błagam redaktorów – nie nadużywajcie tego stwierdzenia w tematach. Wszędzie wszystko k… wycieka.

 • AntyApple

  “Wyciekły” do sieci. Dajmy już spokój z tym zwrotem, stracił znaczenie.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona