Wiko VIEW

Samsung szykuje Galaxy Tab S Pro. Czym może nas zaskoczyć?

W zeszłym roku Samsung pokazał dwa świetne tablety z serii Tab S. Były to urządzenia z 8,4- oraz 10,5- calowymi wyświetlaczami. Tym razem producent szykuje chyba coś większego…

W większości przypadków, gdy Samsung prezentował urządzenia z dopiskiem “Pro”, mogliśmy być przygotowani na to, że będą to urządzenia z podobną do pierwowzoru specyfikacją, lecz z jakąś mniej lub bardziej znaczącą zmianą. Zazwyczaj chodziło o rozmiar wyświetlacza j tak może też być w tym przypadku.

Już jakiś czas temu informowaliśmy że Apple szykuje 12,9-calowy tablet. Może Samsung nie chce “być gorszy” i postanowił zaprezentować urządzenie o podobnych rozmiarach (mówi się właśnie o 12-calowym tablecie)? A może okaże się, że zamiast Galaxy Tab S2 nadchodzący następca będzie nazwany Galaxy Tab S Pro (co jest raczej wątpliwe)? W tym momencie nie wiadomo nic, oprócz tego, że w Korei Samsung zarejestrował taką nazwę, a to może wskazywać na zbliżającą się premierę modelu.

Źródlo: phonearena

Komentarze

 • Pawel

  Jak nie chcą być gorsi od Apple to zaprezentują 13-calowy tablet :)

 • Igor Domagała

  czekam na 12 calowy tablet 4k ;)

  • Uuu, jestem ciekawe tej baterii w takim tablecie. :P Zakładam, że jeśli to przedstawiciel serii Tab S to będzie cienki, czyli bateria też mniejsza :P

   • Igor Domagała

    sama rozdzielczość ma niewielki wpływ na żywotność ekranu. Ale mimo wszystko fajnie, jakby dali dużą baterię ;)

  • michcio

   ty to masz naprawdę sokoli wzrok….
   na twoim miejscu poczekałbym na 12 calowy tablet 8k

   • Igor Domagała

    przy 5 calach full HD jest więc czemu nie przy 10-12 calach 4k. Podobne ppi jest, chociaż myślę, że 2k przy 10 calach starczy, chociaż chętnie obejrzę tablet 8k przy 13,3 calach ( jakaś firma wypuściła prototyp)

 • Avi

  No jak to czym zaskoczą? Odpuszczą sobie aktualizacje tym razem po pół roku :)

 • kalafior

  ……….noooo, nareszcie ! Jak tylko się dowiem wyprzedaję Taba S 10,5 i ładuję w 12 calówkę amoledową.
  bedzie strim, bedzie hejt , bedzie wszysko !

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona