Ważne

T-Mobile wprowadza ofertę dla niesłyszących – MIG JUMP!

To pierwsza tego typu inicjatywa w Polsce, a na pewno pierwsza, o której zdarzyło mi się słyszeć. Otóż jeden z operatorów komórkowych, dokładniej T-Mobile, wprowadził ofertę dla osób niesłyszących. Tym samym ma szansę dotrzeć do prawie 6,5 miliona nowych użytkowników – w Polsce jest bowiem ponad 470 tysięcy osób niesłyszących oraz 6 milionów niedosłyszących.

MIG JUMP!, bo o niej mowa, to taryfa przygotowana z myślą o uławieniu codzinnej komunikacji osobom niesłyszącym. Jej założeniem jest zaoferowanie użytkownikom dużego pakietu danych do wykorzystania głównie w komunikatorach internetowych i aplikacjach do wideorozmów – oczywiście mowa tu o rozmowach w języku migowym.

W ramach MIG JUMP! użytkownicy otrzymują 25GB danych do wykorzystania. Koszt abonamentu przy 30-miesięcznym zobowiązaniu to 79,99 złotych/miesiąc (dotychczasowi klienci T-Mobile mają zniżkę 10 złotych i płacą 69,99 złotych). Do taryfy można kupić smartfony lub tablety z LTE od 9 złotych.

Niestety, na stronie T-Mobile nie udało mi się znaleźć szczegółowego regulaminu taryfy oraz cennika urządzeń oferowanych w MIG JUMP! Zapewne wkrótce strona operatora zostanie uzupełniona o te informacje.

Ważne jest, że z nowej taryfy mogą skorzystać wyłącznie osoby, które przedstawią zaświadczenie o niepełnosprawności.

źródło: migam

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona