Ważne

Trzy miesiące dostępu do Google Play Muzyka za jedyne 3,33 zł

Usługi oferujące muzykę na życzenie wyrosły w ostatnim roku jak grzyby po deszczu. Możemy przebierać w ofertach Spotify, Deezer, WiMP czy Google Play Muzyka, usłudze, która zadebiutowała w Polsce ledwie kilka miesięcy temu. Jeśli dotychczas nie byliście nią zainteresowani, być może właśnie zmienicie zdanie. Otóż internetowy gigant z Mountain View ogłosił bardzo interesującą promocję, w ramach której możemy stać się użytkownikami usługi na trzy miesiące dosłownie za grosze – dokładniej za 3 złote i 33 grosze.

Standardowo dostęp do Google Play Muzyka w wersji All Access kosztuje 19,99 złotych miesięcznie. Nikogo zatem nie trzeba chyba przekonywać do faktu, że promocja jest naprawdę zacna (kilkadziesiąt złotych zostaje w kieszeni).

Po trzech miesiącach korzystania z usługi automatycznie rozpocznie się pobieranie standardowej opłaty. Jeśli Google Play Muzyka aktywujecie dzisiaj, otrzymacie taki komunikat:

Opłata w wysokości 3,33 zł PLN zostanie pobrana dzisiaj. Począwszy od 9 czerwiec 2015 do momentu anulowania subskrypcji, co miesiąc będziemy automatycznie pobierać opłatę w wysokości 19,99 zł PLN.

Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by przed końcem trzeciego miesiąca zrezygnować z korzystania z usługi, tym samym uniknąć opłat za kolejne miesiące.

Nie wiadomo jak długo potrwa promocja. A sama promocja obowiązuje wyłącznie dla nowych użytkowników usługi.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona