Ważne

Android 5.1.1 Lollipop dla Galaxy Note 4 pod koniec lipca

W sobotę pojawiła się aktualizacja oprogramowania dla Samsunga Galaxy Note 4, która do wczoraj była dostępna jedynie przez Kies (jak się okazało – nie dla wszystkich). Dziś jest już dostępna przez OTA – waży niewiele, bo tylko 180MB. Ale to nie jedyne wieści, jakie mam dla Was związane z systemem tego urządzenia. Z najnowszych informacji wynika, że otrzyma Androida 5.1.1 Lollipop pod koniec lipca.

Na chwilę obecną najnowsza wersja oprogramowania dla Galaxy Note 4 oznaczona jest numerkiem N910CXXU1BOE3 i jest to w dalszym ciągu Android 5.0.1 Lollipop. Podczas gdy Google na konferencji Google I/O 2015 kilka dni temu zapowiedziało Androida M, którego premiera będzie miała miejsce za kilka miesięcy (w trzecim kwartale), dziś dowiedzieliśmy się, że w międzyczasie możemy liczyć na jeszcze jedną aktualizację ze strony koreańskiego koncernu.

Aktualnie trwają testy Androida 5.1.1 Lollipop dla Samsunga Galaxy Note 4, których zwieńczeniem ma być udostępnienie tej wersji systemu pod koniec lipca. Nowości w 5.1.1 nie ma zbyt wiele, a użytkownicy chyba najbardziej czekają na poprawkę związaną z wydłużeniem czasu pracy akumulatora.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona