Android 5.1.1 Lollipop dla Galaxy Note 4 pod koniec lipca

W sobotę pojawiła się aktualizacja oprogramowania dla Samsunga Galaxy Note 4, która do wczoraj była dostępna jedynie przez Kies (jak się okazało – nie dla wszystkich). Dziś jest już dostępna przez OTA – waży niewiele, bo tylko 180MB. Ale to nie jedyne wieści, jakie mam dla Was związane z systemem tego urządzenia. Z najnowszych informacji wynika, że otrzyma Androida 5.1.1 Lollipop pod koniec lipca.

Na chwilę obecną najnowsza wersja oprogramowania dla Galaxy Note 4 oznaczona jest numerkiem N910CXXU1BOE3 i jest to w dalszym ciągu Android 5.0.1 Lollipop. Podczas gdy Google na konferencji Google I/O 2015 kilka dni temu zapowiedziało Androida M, którego premiera będzie miała miejsce za kilka miesięcy (w trzecim kwartale), dziś dowiedzieliśmy się, że w międzyczasie możemy liczyć na jeszcze jedną aktualizację ze strony koreańskiego koncernu.

Aktualnie trwają testy Androida 5.1.1 Lollipop dla Samsunga Galaxy Note 4, których zwieńczeniem ma być udostępnienie tej wersji systemu pod koniec lipca. Nowości w 5.1.1 nie ma zbyt wiele, a użytkownicy chyba najbardziej czekają na poprawkę związaną z wydłużeniem czasu pracy akumulatora.

Komentarze

 • adam z.

  Czyli note4 nie doczeka sie pewnie w ogóle aktualizacji camera api2 z manualnymi ustawieniami i formatem RAW?

 • Zjadacz Szczawiu

  ………kurna, a co z lizakiem dla Tab S LTE ?
  Będzie ?
  Cięgiem tylko gadają, gadają i nic; jak w Sejmie

  • Andrzej Bernaciak

   Tab S ja juz dostałem, ale za to teraz bardziej żre baterie, wiec nie ma z czego się cieszyć. To samo na s5. ..

   • zjadacz szczawiu

    a u ciebie też żre baterię w tempie 22-23 % na dwie godziny ciągłego oglądania neta na YT po WIFI w trybie oszczędności batrerii ?

 • Piootr

  Mój N4 (orange) dostał 2 aktualizacje i póki co śmiga ładnie a bateria jeszcze lepiej się spisuje niż na kitkacie. Również wynik w AnTutu urósł z 47tyś na 51 tyś. :)

  • Iwo

   a masz ze snapem czy exynosem?

 • krns963

  Czy jest mi ktoś w stanie wytłumaczyć dlaczego w nowym urządzeniu z zainstalowanym KitKatem wyniki w benchmarku AnTuTu są wysokie a po aktualizacji o 10 tyś niższe? W modelu 8-rdzeniowym rzecz jasna. Ktoś poratuje informacją?

  • Piotr Ben

   Antutu widzi note jako telefon z procesorem 32 bitowy, a nie 64. Muszą to poprawić. Pisz do nich. Ja juz pisałem

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona