Ważne

Project Tango o połowę tańszy i dostępny bez zaproszeń

Project Tango zdecydowanie nie jest tabletem dla typowego konsumenta. To urządzenie deweloperskie, które dotychczas można było zdobyć jedynie mając odpowiednie zaproszenie. I pod warunkiem, że byliśmy w stanie wyłożyć na nie 1024 dolary. Od dziś urządzenie dostępne jest dla wszystkich, tj. bez zaproszeń, w dodatku w o połowę niższej cenie.

Z pewnością jest to najpotężniejszy tablet z Androidem obecnie dostępny na rynku. Pod jego obudową znajdziemy bowiem procesor Tegra K1, 4GB RAM, 128GB pamięci wewnętrznej. Wyświetlacz również nie zawodzi – jest to 7-calowa matryca o rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli. Najważniejsze są w nim jednak kamery i sensory pozwalające wykorzystywać to deweloperskie urządzenie pod kątem wielu różnorakich projektów.

Aktualnie tablet można kupić za 512 dolarów. Niestety, jest dostępny wyłącznie w oficjalnym Play Store, który nie wysyła sprzętu do Polski.

Tymczasem chyba bardziej czekamy na dzisiejszy wieczór, kiedy to rozpocznie się konferencja Google I/O. Czekacie z nami?

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona