Ważne

Testujemy Overmax Touch Go – opaskę dla aktywnych

Wszelkiego rodzaju opaski inteligentne i zegarki stały się na tyle popularne, że poszczególne firmy, nawet te mniejsze, uznały za punkt honoru posiadanie tego typu akcesoriów w swojej ofercie. Wśród nich jest również Overmax, w portfolio którego w ostatnich tygodniach zadebiutowała opaska Touch Go. Dziś otrzymałam ją do testów.

Opaska kosztuje 149 złotych, a wraz z nią, co warto wspomnieć, otrzymujemy w sumie trzy paski – czarny, niebieski i pomarańczowy. Jest też kabel USB do ładowania z odpowiednio dłuższą wtyczką microUSB, bowiem sam port w opasce jest dość mocno schowany i ładowanie jej za pomocą zwykłego kabla jest awykonalne (stąd konieczność używania kabla z zestawu).

Jeśli chodzi o samą opaskę, mamy tu ekran o przekątnej 0,9″ i rozdzielczości 128 x 32 piksele, akumulator o pojemności 80 mAh oraz Bluetooth, za pomocą którego łączy się z telefonem. Jej głównym zadaniem jest informowanie o powiadomieniach z telefonu (połączenia, SMS-y, poczta e-mail), mierzenie kroków i monitorowanie snu. Została zamknięta w obudowie o wymiarach 22 x 12 x 221 mm (szerokość x grubość x długość paska), natomiast jej waga wynosi 21 g.

Opaska działa z urządzeniami z Androidem (od 4.3) i iOS (od 7.0). Jeśli macie jakieś pytania – śmiało.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona