Ważne

Promocja: Acer Aspire Switch 10 z dyskiem 500GB za 1333 złote

Podczas konferencji pod koniec kwietnia Acer zaprezentował nowych przedstawicieli serii Aspire Switch 10 – Switch 10 i Switch 10 E. Już wtedy można było się spodziewać, że poprzednia generacja urządzenia doczeka się wyprzedaży albo chociaż obniżki cen. O ile na razie w dalym ciągu trzyma cenę na poziomie 1499 złotych za wersję z dyskiem 500GB w stacji dokującej, tak w jednym ze sklepów można dziś go zdobyć za 166 złotych mniej – dokładnie za 1333 złote.

Switch 10 w mojej ocenie to jedna z najciekawszych hybryd z Windowsem 8.1 dostępnych na rynku, a na pewno jedna z dwóch (obok Asusa Transformer Book T100), które oferują doskonały stosunek parametrów technicznych do ceny. Do tego dochodzi naprawdę wygodna klawiatura (mam, używam na wyjazdach, jestem bardzo zadowolona), ale z drugiej strony też grube ramki wokół ekranu oraz ogólna grubość urządzenia. Niewątpliwą zaletą modelu z promocji jest dysk w stacji dokującej.

Zresztą, z recenzją Acera Switch 10 możecie się zapoznać pod tym adresem. Natomiast ofertę znajdziecie tutaj – ważna jest do końca dzisiejszego dnia, a do sprzedania jest w sumie 60 egzemplarzy.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona