Ważne

Honor 7 Plus z przednią kamerką 13 Mpix?

Emocje po oficjalnej europejskiej premierze Honora 6 Plus jeszcze nie opadły (wkrótce trafi do Polski!), a już mówi się o jego następcy. W ostatnich dniach dowiedzieliśmy się, że ma oferować czytnik linii papilarnych (co dzisiejsze spekulacje zdają się potwierdzać), dziś natomiast do sieci trafiła lista parametrów technicznych produktu. Jesteście ciekawi, czego możemy się spodziewać po Honorze 7 Plus?

Przede wszystkim wiele wskazuje na to, że wzornictwo Honora 6 Plus zostanie porzucone na rzecz aluminiowej obudowy. Jeśli natomiast chodzi o specyfikację, znów będziemy mieli do czynienia z bardzo ciekawymi komponentami zamkniętymi obudowie smartfonu, który prawdopodobnie zostanie rozsądnie wyceniony (tak przynajmniej było dotychczas w przypadku modeli Honor).

Honor 7 Plus ma oferować przede wszystkim 5,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 2K (2560 x 1440 pikseli), ośmiordzeniowy procesor Kirin 930 i 3GB pamięci operacyjnej RAM. Całość oczywiście będzie pracowała pod kontrolą Androida Lollipop, ale nie wiadomo w której wersji konkretnie. Wśród parametrów modelu powinniśmy znaleźć aparat tylny 16 Mpix i, uwaga, przedni… 13-megapikselowy. Za czas działania ma odpowiadać akumulator o pojemności 4000 mAh, natomiast dane przechowamy w pamięci, której będziemy mieć do dyspozycji 16GB z możliwością rozszerzenia dzięki slotowi kart microSD.

Moim zdaniem na razie jest za wcześnie, by faktycznie Honor 7 Plus miał zadebiutować na rynku. O dacie premiery nawet się nie mówi. Warto więc traktować te rewelacje z przymrużeniem oka, bowiem – jak to w takich przypadkach – mogą okazać się mało zgodne z prawdą.

Tymczasem jeśli macie jakieś pytania odnośnie Honora 6 Plus – zapraszam do tego tekstu.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona