Ważne

Promocja: Asus Zenfone 2 z 4GB RAM za 337 dolarów (tylko 7 maja)

Z Asusem Zenfone 2 spędziłam już kilkanaście długich dni (albo już zahacza o kilkadziesiąt…). I wciąż uważam, że jest to sprzęt zdecydowanie warty swojej ceny. Jeśli jeszcze przed oficjalną polską premierą chcielibyście wejść w jego posiadanie, siódmego maja będzie świetna okazja. Otóż właśnie tego dnia wystartuje promocja na Aliexpress, w ramach której będzie można kupić najmocniejszą wersję Asusa Zenfone 2 za 336,99 dolarów. Oczywiście z dostawą do Polski gratis.

W promocji, która rozpocznie się siódmego maja o godzinie dziewiątej polskiego czasu będzie dostępnych dwa tysiące sztuk Zenfone 2. Mowa oczywiście o konfiguracji: 4GB RAM, czterordzeniowy procesor Intel Atom Z3580 o częstotliwości taktowania 2,3GHz i 64GB pamięci wewnętrznej. Za taki model przyjdzie nam zapłacić 336,99 dolarów, co jest świetną okazją wzgldem standardowej ceny wynoszącej we wspomnianym sklepie 450 dolarów.

Oferta wydaje się fenomenalna, dopóki nie weźmiemy pod uwagi dwóch rzeczy: obecnego kursu dolara (ok. 1 dol ~ 3,6 zł) oraz podatku VAT (23%), który zostanie doliczony po przybyciu do kraju w Urzędzie Celnym (a zapłacimy go listonoszowi lub kurierowi, który dostarczy nam paczkę). Wtedy koszt telefonu nie będzie wynosił ok. 1215 złotych jakby się mogło pierwotnie wydawać, a ok. 1500 złotych.

Ofertę znajdziecie pod tym adresem. Przypomnę tylko, że z moimi pierwszymi wrażeniami dotyczącymi Asusa Zenfone 2 (w wersji z 2GB RAM i Intel Atom Z3560) możecie się zapoznać tutaj (moja chmura zaktualizowana została o kolejne zdjęcia).

Dzięki Krzychu za info! ;)

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona