Ważne

LG G4 głównym bohaterem kolejnego przecieku

LG G4 jest jednym z najbardziej oczekiwanych flagowców pierwszej połowy 2015 roku. Po Samsungu Galaxy S6, HTC One M9 i innych, przyszedł czas, by Koreańczycy pokazali swój nowy high-end. Niedawno w sieci pojawiło się zdjęcie egzemplarza z Dual SIM i poznaliśmy kilka dalszych szczegółów na temat jego specyfikacji.

O wymiennym akumulatorze oraz skórzanej klapce wiemy, dzięki informacjom od producenta. Jednak pewną zagadką pozostawał wygląd LG G4. Wiadomo, że będzie stanowił kontynuację stylistyki G2, który zadebiutował w 2013 roku. W dodatku nowy flagowiec otrzyma zagięty ekran. To będzie stanowiło ważny punkt w kampanii marketingowej – jedynie Samsung oferuje podobne rozwiązanie.

Na temat specyfikacji tego phabletu przeczytacie więcej tutaj. Przejdźmy już do samego smartfona – zdjęcie pokazuje, że wygląd G4 nie będzie jego najmocniejszą stroną. Dosyć szerokie ramki to spory krok w tył. Wszyscy liczyli na ich miniaturyzację, a tu nagle LG prawdopodobnie pójdzie inną ścieżką.

LG G4

Sam design przywodzi mi na myśl tańsze produkty LG, np. budżetowca Fino. W dodatku sfotografowana została wersja Dual SIM – zobaczymy, jak będzie wyglądała jej dostępność na rynku. Wymiary obudowy prezentują się następująco: 149,1 x 75,3 x 8,9 mm. W dobie ultracienkich smartfonów to marne rezultaty.

Oficjalnie LG G4 zadebiutuje 28 kwietnia. Szkoda, że sam smartfon, jego system i funkcje, aparat nie są już tajemnicą – Koreańczycy postawili na kontrolowane przecieki. Liczę, że przynajmniej cena zaskoczy nas pozytywnie.

Czekacie na LG G4?

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona