Wiko VIEW

Android Lollipop zmierza na pokład Samsunga Galaxy Tab S 8.4

Aktualizacja do Androida Lollipop była i nadal jest jedną z najbardziej wyczekiwanych w historii. Wkrótce z dobrodziejstw “lizaka” będą mogli korzystać użytkownicy Samsunga Galaxy Tab S 8.4 SM-T700 (Wi-Fi). Jakie ulepszenia Koreańczycy dodadzą w najnowszej wersji oprogramowania?

Samsung Galaxy Tab S 8.4 jest ciągle flagowym tabletem, jednak premiera następcy jest już blisko. Jego specyfikacja nadal wyróżnia się na tle innych urządzeń. Wyświetlacz 8,4″ QHD Super AMOLED, Exynos 5 Octa, 3 GB RAM, aparaty 8 oraz 2 Mpix – naprawdę trudno mu cokolwiek zarzucić w tym aspekcie. Jego pracę i płynność na pewno usprawni Android 5.0.2 Lollipop.

Najnowsza aktualizacja na razie trafiła tylko w Korei Południowej. Aczkolwiek do końca miesiąca Samsung powinien rozszerzyć listę krajów o kilkadziesiąt kolejnych – pośród nich zapewne znajdzie się Polska. Jakie nowości wprowadzi ten update? Przede wszystkim będzie to odświeżona nakładka TouchWiz, która czerpie pełnymi garściami z Material Design i została wzbogacona odpowiednimi funkcjami, które będą działać jeszcze lepiej. Sporo nowości zawarto w samym Androidzie, np. ART czy Project Volta.

Aktualizacja będzie dostępna OTA lub za pośrednictwem programu Kies 3.0.

Komentarze

 • Marek Ciesielski

  Jakieś źródło może?

 • misiek

  A z lte?

 • Mariusz K

  Przecież ten lizak to wielka padaka, mój nexus 7 2013 zwolnił kilkukrotnie tak samo Samsung galaxy S4, nie ma czym się podniecać !!

  • Jacek.P

   Ten tablet oraz smartfon, to dość leciwe kontrukcje. Poza tym nowy android, to również odświeżony i odchudzony touchWiz, wiec urządzenie powinno działać lepiej.

 • olo

  Sorki za głupie pytanie – ale roota (CF-Auto-Root By Chainfire) lepiej jest zrobić przed upgradem czy nie ma to znaczenia?

 • Kalafior

  ..a jak se posadzę ‘liziora’ na Galaxy TAB S 10,5 LTE to mogiem potem wrócić na KiciKici 4,4,bez rootowania , czy jużę nie ?

 • misiek

  Właśnie zasysa mi lizaka na note 4 w t-mobile, prawie 1gb

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona