Nieznany smartfon Honor uchwycony na zdjęciach
Ważne

Nieznany smartfon Honor uchwycony na zdjęciach

Huawei w ubiegłym roku zaczął produkować urządzenia pod osobną marką – Honor. Dziś do sieci dostały się zdjęcia kolejnego modelu tej marki. Jak Wam się podoba?

Według przecieków (i po części domysłów) nowy smartfon Honor zostanie wyposażony w 5-calowy wyświetlacz, 13-megapikselowy aparat główny oraz 5-megapikselową kamerkę frontową. Za płynność będzie odpowiadał 64-bitowy, a przy tym ośmiordzeniowy autorski procesor Kirin. Całość dopełnią dwa sloty na karty SIM, moduł 4G LTE oraz bateria, która podobno ma zapewnić bardzo długi czas pracy po jednym ładowaniu.

Co do obudowy smartfona to przyznam szczerze, że wygląda ona bardzo ciekawie. Na tyle znajdziemy lekko teksturowane tworzywo, a na przodzie taflę szkła i ekran o dość wąskich ramkach. Pod wyświetlaczem znajdziemy trzy klawisze dotykowe, a na tyle swoje miejsce znalazła soczewka aparatu. Jest ona wyglądem trochę podobna do tej, którą znamy z Honor 6 Plus, z tym, że zamiast drugiej soczewki aparatu znajdziemy diodę LED.

Jak donoszą źródła nieznany smartfon od Huawei będzie kosztował między 221 a 261 dolarów. Nieznana jest niestety jednak jego data debiutu na półkach sklepowych.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona