Ważne
Wiko VIEW

LG G4 na zdjęciach. Premiera coraz bliżej

W Barcelonie poznaliśmy flagowca HTC – One M9. Wciąż jednak czekamy na tegoroczne najważniejsze smartfonowe nowości od Sony – Xperia Z4, Huawei – P8 czy LG – G4. Zdjęcia przedstawiające ostatniego z nich pojawiły się dziś w sieci za sprawą jednego z użytkowników forum XDA.

Początkowo myślano, że może być to LG G4 Note, na którego temat w ostatnim czasie mówi się dużo. Wszystko przez widoczną na zdjęciu na górnej krawędzi telefonu wystającą część przypominającą rysik. Wiele jednak wskazuje na to, że jest to podstawowa wersja LG G4, ale skierowana na rynek koreański, zatem nie jest to stylus a antena do odbierania telewizji.

Jeśli pamiętacie ostatnie przecieki z fotką prasową przedstawiającą G4, z pewnością zauważycie podobieństwo do poniższych zdjęć. Wciąż jednak warto pamiętać, że to może ale nie musi być ostateczny wygląd telefonu.

Premiera LG G4 prawdopodobnie będzie miała miejsce w kwietniu lub maju, natomiast LG G4 Note spodziewany jest na rynku w drugiej połowie roku.

Komentarze

 • odins91

  Czyżby “brak plastiku” na tylnej klapce?

  • Kewin Karlos

   Wygląda na alumenium do ręcznego pionowego szczotkowania.

 • szoz

  Duże ramki, w porównaniu z G2 są grubsze.

 • Design nieszczególnie piękny. Ciekawe czy sam telefon będzie bardziej dopracowany niż poprzednie konstrukcje. Ja juz jakoś nie mam zaufania do firmy LG. Właściwie jedyna niekwestionowaną zaletą flagowców korenczykow spod znaku LG jest ich cena, która zwykle po premierze szybciutko spada. Ja ktoś koniecznie chce kupić flagowca bez nadwyrezania swojego portfela to polecam LG. Bardziej wymagającym użytkownikom polecałbym raczej produkty konkurencji.

 • Marek Laser

  Lg g4 to najgorszy tel z aparatem i audio mp 4

 • Marek Laser

  Lepszy jest s-g s7 iphone 7 i plus sony xperia z5 dual ultra huawei p9 p9 plus

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona