Krótko: To już niemal pewne, że Huawei wyprodukuje kolejnego Nexusa

W sieci pojawiły się informacje, które potwierdzają słowa Alberta sprzed kilku dni, że Huawei będzie producentem kolejnego smartfona z serii Nexus.

Kevin Yang, czyli dyrektor chińskiego iSuppli, opublikował na portalu Weibo informacje, że Huawei zostało rzeczywiście wybrane przez Google do stworzenia nowego smartfona z serii Nexus. Tak jak pisaliśmy wcześniej, prawdopodobnie zostaną zaprezentowane dwa urządzenia z tej serii, a Huawei będzie producentem tego tańszego, a zarazem gorzej wyposażonego.

Informacje te są niemal pewne, ponieważ iSuppli to jedna z największych firm na świecie, która zajmuje się analityką urządzeń mobilnych. Moim zdaniem, Huawei może stworzyć naprawdę dobre urządzenie, które będzie ciekawą propozycją i, przede wszystkim, nie będzie kosztowało tak dużo, jak obecne flagowe modele dostępne na rynku.

Komentarze

 • Zazzie

  Zarówno Mate 7 jak i Honor 6 to świetne telefony, więc o jakość bym się nie martwił. A firmie idzie coraz lepiej, więc o jakość nowego Nexusa bym się nie martwił.

  • W przypadku Nexus to było by zupełnie inaczej niż to ich z nakładkami co ewidentnie olewają po sprzedaniu dlatego nie kupowałem Mate 7

 • dafuq

  Telefony Hujłeja są dobrze wykonane tylko ich system jest brzydki jak noc listopadowa. Jeżeli ich Nexus będzie miał mniej niż 5 cali to w końcu wymienię mojego Nexusa 4 na coś nowszego.

 • Gdyby był kopią Mate 7 to biorę natychmiast za 2000 zł.

 • mymek

  Design mate7, rozmiar 5-5,5 cala, jeśli by się dało to głośniki szczelinowe na froncie i jestem kupiony

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona