Ważne

Sony Xperia Z4 Tablet na pierwszym zdjęciu prasowym

Pierwsze konferencje prasowe na targach Mobile World Congress 2015 w Barcelonie odbędą się podczas dnia prasowego, czyli już w najbliższą niedzielę, 1 marca. Niestety (a może i „stety”, bo z jednej na drugą trzeba będzie się dosłownie przeteleportować), Sony swojej konferencji nie organizuje. Nie oznacza to jednak, że w tym pięknym Hiszpańskim mieście nie zobaczymy żadnej nowości tego producenta. Wśród nich z pewnością będzie Sony Xperia Z4 Tablet (prawdopodobnie o nazwie kodowej SGP771).

O samym fakcie, że tak ma być, wiemy już od co najmniej kilku tygodni. Dziś jednak w sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie prasowe przedstawiające rzeczony tablet. Urządzenie wraz z grafiką zadebiutowało w oficjalnej aplikacji Sony, Xperia Lounge – poniżej możecie zobaczyć pochodzący z niej screen (już treść została z niej usunięta):

Xperia-Z4-Tablet_2-315x560

Jeśli interesują Was szczegóły dotyczące Sony Xperia Z4 Tablet, niestety, na nie będziecie musieli jeszcze trochę poczekać. Aktualnie wiemy jedynie, że tablet będzie wyposażony w matrycę o rozdzielczości 2K, „ultra szybki procesor” oraz „wiodącą wydajność akumulatora”.

Spostrzegawcze oko dostrzeże, że nadchodzący tablet Sony ma wyglądać podobnie do Xperia Z3 Tablet Compact (8″). Czyżbyśmy zatem mieli poznać nowy 10,1-calowy sprzęt producenta? Jest to prawdopodobne, tym bardziej, że od premiery Xperia Z2 Tablet właśnie mija rok.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona