Ważne

SGP771 nowym flagowcem Sony? Szczegóły zapewne na MWC 2015

Targi Mobile World Congress (MWC 2015) zaczną się już za niecały miesiąc, 2 marca. W przeciwieństwie do styczniowego CES, wydarzenie to jest typowo mobilne, przez co możemy spodziewać się całej masy nowych smartfonów i tabletów (tych drugich zapewne jednak sporo mniej…). Wśród prezentowanych nowości powinien znaleźć się nowy tablet Sony o oznaczeniu kodowym SGP771.

Japoński koncern jest jedną z firm, która regularnie przedstawia swoje 10-calowe, tabletowe nowości na MWC. Rok temu poznaliśmy Xperia Z2 Tablet, jeszcze wcześniej: Xperia Tablet Z. Nie będzie zatem zaskoczeniem, jeśli i tym razem do Barcelony przywiezie nowy sprzęt. Wskazuje na to również dzisiejszy przeciek.

Do sieci trafiły bowiem informacje, że Sony pracuje nad tabletem SGP771, który jednoznacznie wskazuje następcę wspomnianych wyżej modeli. Można to wywnioskować głównie z nazw kodowych dotychczasowych produktów, na co wskazuje redakcja XperiaBlog (nazwy produktów podlinkowane do naszych recenzji):
SGP3XX – Xperia Tablet Z
SGP5XX – Xperia Z2 Tablet
SGP6XX – Xperia Z3 Tablet Compact (8″)

Jestem bardzo ciekawa jaką przekątną będzie oferował nadchodzący tablet Sony. Mówi się, że może to być nawet 12-calowy produkt… Czy tak będzie? Przekonamy się już na początku przyszłego miesiąca.

Pamiętajcie – jak co roku, także i tym razem, będę Wam zdawać relację z MWC bezpośrednio z Barcelony! :)

Sony-SGP771-leak

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona