Ważne

HTC pokaże nowego One już 1 marca, a poza nim możemy poznać też Butterfly 3

Targi MWC coraz bliżej, a na nich zobaczymy kilka ciekawych urządzeń. Jednym z nich na pewno będzie HTC One, którego poznamy już 1 marca, co oficjalnie potwierdziła tajwańska firma. Poza tym możemy też dowiedzieć się więcej o HTC Butterfly 3, czyli flagowcu na azjatyckie rynki.

Jak widzicie powyżej, oddział HTC w Wielkiej Brytanii zamieścił obrazek informujący, że nowego HTC One poznamy już 1 marca. Oczywiście nie zdradzili oni co dokładnie w nim zobaczymy, ale poprzednie informacje mówią o 5-calowym ekranie 1080p, 8-rdzeniowym Snapdragonie 810, 3 GB pamięci operacyjnej RAM oraz 20-megapikselowym aparacie. Będzie on pracować pod kontrolą Androida 5.0.2 Lollipop oraz nakładki Sense 7.

HTC-Butterfly-2-1

HTC Butterfly 2

Nie jest to jednak jedyny mocny smartfon, który możemy zobaczyć w najbliższym czasie od Tajwańczyków. Kolejnym ma być HTC Butterfly 3 (na zdjęciu Butterfly 2), który będzie nieco większy od nowego One. Ma on mieć 5,2-calowy ekran o rozdzielczości QuadHD (2560 x 1440 pikseli). Reszta specyfikacji nie jest na razie znana, ale możemy się spodziewać bardzo mocnych podzespołów. Warto również przypomnieć, że na targach MWC zobaczyć możemy także odświeżoną wersję HTC One M8 z 8-rdzeniami.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona