Ważne

Znamy pełną specyfikację HTC One M9 (Hima)

W tamtym tygodniu @upleaks na swojej stronie internetowej opublikował pełną specyfikację HTC One M9 Plus. Dziś w tym samym miejscu pojawiły się dane modelu bez „Plusa”, znanego również jako Hima.

Według @upleaks HTC One M9 (Hima) zostanie wyposażony w 5-calowy wyświetlacz Full HD. Za płynne działanie systemu operacyjnego Android w wersji 5.0.2 Lollipop z nakładką Sense 7.0 odpowiadał będzie procesor Qualcomm Snapdragon 810 (MSM8994) złożony z czterech rdzeni o taktowaniu 2,0 GHz oraz czterech taktowanych częstotliwością 1,5 GHz.

Do dyspozycji użytkownika zostaną przeznaczone 3 GB pamięci operacyjnej oraz pamięć wbudowana o rozmiarze 32 lub 64 GB (w zależności od wersji). Na tyle znajdziemy 20,7-megapikeslową matrycę aparatu z podwójną diodą LED, na froncie natomiast swoje miejsce znajdzie aparat o matrycy 4 Mpix wykonany w technologii UltraPixel.

W HTC One M9 (Hima) znajdziemy również wsparcie dla VoLTE, a dodatkowo nie zabraknie modułów Bluetooth 4.1 i LTE Cat. 6, który pozwoli na pobieranie plików z prędkością 300 Mbps oraz wysyłanie z prędkością 50 Mbps.

HTC One M9 (Hima) zadebiutuje najprawdopodobniej podczas marcowych targów MWC w Barcelonie.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona