Ważne

Asus Transformer Book T100 Chi w sprzedaży w Niemczech od 5 marca

Podczas styczniowych targów CES 2015 w Las Vegas Asus obiecywał, że sprzedaż pierwszych egzemplarzy serii Transformer Book Chi ma się rozpocząć w lutym. Kilka dni temu informowaliśmy, że jeden z przedstawicieli serii, Transformer Book T100 Chi, pojawił się w przedsprzedaży na niemieckim Amazonie. Od dziś widnieje tam również data sprzedaży urządzenia.

Niemiecki portal o tabletach, TabTech, opublikował screen informujący, że wysyłka egzemplarzy zakupionych w przedsprzedaży rozpocznie się 28 lutego (zerknijcie okiem poniżej). Szybko jednak data została zmieniona i aktualnie na niemieckim Amazonie winieje data 5 marca, czyli nieco późniejsza.

Jeśli więc jesteście zainteresowani kupnem tego produktu, a nie chcecie czekać na jego polską premierę (ta, według moich informacji, ma mieć miejsce na początku drugiego kwartału 2015 roku), być może kupno za pośrednictwem Amazonu u zachodniego sąsiada okaże się jakimś wyjściem z tej sytuacji.

Data 5 marca dotyczy wersji droższej, z 64GB SSD, która wyceniona została na 549 euro. Data premiery tańszej wersji (z 32GB SSD za 499 euro) nie została ujawniona.

Więcej na temat Transformer Book Chi T100 przeczytacie w tym wpisie.

asus-t100-chi-februar-amazon-640x303

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona