Ważne

Xiaomi: Mi Note wyprzedany w 3 minuty, 220 milionów rezerwacji i ambitne plany na 2015 rok

Xiaomi już od dawna słynie ze swoich rekordów sprzedażowych, a przy takich produktach jak Mi Note oraz Mi Note Pro nie mogło być inaczej. Pierwsza partia zniknęła po 3 minutach, ale największe wrażenie i tak robi ilość rezerwacji.

Jak już wspomniałem pierwsza partia została wyprzedana po 3 minutach, ale niestety nie wiadomo jak duża ona była. Jednak prawdopodobnie niezależnie od jej wielkości i tak wszystkie dostępne urządzenia zniknęłyby błyskawicznie. Jak poinformowało Xiaomi ilość rezerwacji tego modelu wyniosła 220 milionów! Oczywiście nie każdy z rezerwujących zakupiłby nowy phablet chińskiej firmy, ale ta oszałamiająca liczba pokazuje jak wielkie jest zainteresowanie tymi produktami. Kolejna partia Mi Note trafi do sprzedaży 3 lutego, a wersja Pro będzie dostępna w marcu.

Xiaomi w 2014 sprzedało 61 milionów smartfonów, a cel na 2015 to osiągnięcie sprzedaży na poziomie 100 milionów urządzeń. Patrząc na ich obecne produkty oraz zainteresowanie jakie wywołują, nie jest to – moim zdaniem – trudny do osiągnięcia wynik. A trzeba pamiętać, że jeszcze są inne phablety w planach, jak chociażby Mi Note Plus.

Komentarze

  • TomdeX

    A jeszcze dochodzi do tego Redmi 2 z 2GB ramu… Potężne uderzenie do Xiaomi, a do tego wspiera starsze urządzenia.

    • lcf

      Cóż – robią dobre produkty w racjonalnej cenie, dbają o swoich klientów i trafiają w ich oczekiwania, więc Ci odwdzięczają im się lojalnością. Pozostaje jedynie życzyć sobie więcej takich firm na rynku :).

  • A gdzie to kupić ?

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona