Był już Xiaomi Mi Note i Mi Note Pro, a teraz przyszedł czas na Mi Note Plus

W tamtym tygodniu informowaliśmy Was o premierze Xiaomi Mi Note oraz Xiaomi Mi Note Pro. Chiński producent jednak nie marnuje czasu i już teraz szykuje kolejne urządzenie z tej serii, mianowicie Mi Note Plus. Dowodem tego może być zdjęcie najnowszego urządzenia z niemal pełną specyfikacją w AnTuTu.

Jeśli zdjęcie, które pojawiło się w sieci okaże się prawdziwą informację, to możemy spodziewać się naprawdę świetnego urządzenia. Xiaomi Mi Note Plus zostanie bowiem wyposażony w wyświetlacz o rozdzielczości 1440 x 2560 pikseli (niestety nie wiadomo o jakiej przekątnej), a za jego płynne działanie odpowie ośmiordzeniowy procesor z układem graficznym Adreno 430 oraz zapewne 3 lub 4-gigabajtowa pamięć RAM.

Ze zdjęcia wynika również, że Xiaomi Mi Note Plus otrzyma 13-megapikselową matrycę aparatu, a całość będzie działała w oparciu o system operacyjny Android w wersji 5.0 Lollipop.

Na dzień dzisiejszy nie wiadomo kiedy urządzenie zostanie oficjalnie zaprezentowane (pod warunkiem, że nie jest to fake) oraz czy będzie to kolejny smartfon, czy może jednak tablet…

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona