iPad Pro może wyglądać świetnie, a do tego obsługiwać rysik?

Ostatnio plotki o iPadzie Pro trochę przycichły i nie mieliśmy żadnych nowych informacji o tym urządzeniu. Nie da się jednak ukryć, że ten tablet wywołuje ogromne emocje i wielu fanów Apple tylko czeka na jego premierę. Teraz do sieci trafiły projekty, które stworzył Martin Hajek i warto im się przyjrzeć.

Oczywiście na początku muszę wyraźnie napisać, że są to stworzone projekty, a nie wycieki zdjęć. Dlatego trzeba na nie patrzeć z przymrużeniem oka, ponieważ iPady Pro mogą wyglądać zupełnie inaczej. Jednak z drugiej strony prezentują się one bardzo dobrze i zapewne duży tablet od Apple nie będzie znacząco się od nich różnić. Dodatkowo Martin stworzył stylus, który jest wyposażony w przyciski zwiększające jego funkcjonalność.

Jeśli chodzi o specyfikację to na razie nie ma nowych informacji. iPad Pro będzie mieć prawdopodobnie 12,2- lub 12,9-calowy ekran oraz będzie wyposażony w ulepszony procesor Apple A8. Jego premiera ma odbyć się wiosną, ale dokładna data ani cena tego urządzenia nie jest znana.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona