Ważne

Czy tak będzie wyglądał iPad Pro na tle innych produktów Apple?

iPad Pro/iPad Air Plus to jedno z najbardziej wyczekiwanych obecnie urządzeń. Regularnie pojawiają się nowe plotki, jak chociażby ta o domniemanych wymiarach tego urządzenia. Ma on mieć 12,2-calowy ekran oraz wymiary 305,31 x 220,8 x 7 mm. Jednak pewnie wielu z Was nic to nie mówi, więc powstał film prezentujący, jak takie urządzenie wyglądałoby na tle innych produktów Apple.

Od razu na początku muszę zaznaczyć, że jest to tylko makieta iPada Pro, która została stworzona na podstawie wymiarów, które trafiły do sieci. Jeśli napiszę, że jest on większy od każdego z mobilnych urządzeń Apple, to nie będzie to nic odkrywczego. Ciekawie natomiast prezentują się jego rozmiary w porównaniu do 13-calowego MacBooka. Są one niemal identyczne, więc zastanawiające jest czy to urządzenia nie będą się dublować. Zdaję sobie sprawę z innych systemów operacyjnych, ale jeśli do iPada będzie można dołączyć klawiaturę to czy zakup tych dwóch produktów będzie mieć sens. Co o tym sądzicie?

Należy tez pamiętać, że po pojawieniu się iPada Pro może zniknąć iPad Mini z portfolio Apple, a sam duży tablet może trafić na rynek dopiero w drugim kwartale 2015.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona