Ważne

Samsung Galaxy Note 2 dostanie Androida 5.0 Lollipop?

Często mamy do czynienia z sytuacjami, w których „góra” Samsunga jeszcze nie ujawniła oficjalnie danych informacji, a zaczynają one „wypływać” na regionalnych stronach internetowych koncernu. Tak też jest w przypadku aktualizacji do Androida 5.0 Lollipop dla produktów koreańskiej firmy. Najnowsze rewelacje pochodzą z fińskiej witryny Samsunga i, nie powiem, są naprawdę interesujące.

Wynika z nich przede wszystkim, że trzech przedstawicieli serii Galaxy Note ma otrzymać aktualizację do najnowszej wersji systemu Google. Mają to być: Galaxy Note 4 (co jest oczywistością), Galaxy Note 3 i, co może dziwić, Galaxy Note 2, którego premiera miała przecież miejsce już ponad dwa lata temu. Jeśli więc informacja ta się potwierdzi, posiadacze tego urządzenia z pewnością będą pozytywnie zaskoczeni.

Ze wspomnianej strony wynika, że Android 5.0 Lollipop w drodze aktualizacji ma trafić również do osób posiadających takie produkty Samsunga, jak Galaxy S4, Galaxy S5 Mini i Galaxy Alpha.

Niestety, nie wiadomo póki co na ile są to prawdziwe dane (w końcu mylić się jest rzeczą ludzką), a jeśli faktycznie powyższe modele mają dostać Lollipopa, to kiedy to nastąpi.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona