Tak będzie wyglądać Android 5.0 Lollipop na urządzeniach HTC
Ważne

Tak będzie wyglądać Android 5.0 Lollipop na urządzeniach HTC

Na początku listopada pisałem Wam, że topowe urządzenia HTC dostaną Androida 5.0 Lollipop w ciągu 90 dni. Tajwańska firma ma jeszcze trochę czasu zanim miną 3 miesiące, ale możliwe, że zobaczymy lizaka wcześniej na ich urządzeniach. Do sieci właśnie wyciekły zrzuty ekranu prezentujące tę wersję systemu Google.

Możecie zobaczyć na tych dwóch filmach, jak wygląda Android 5.0 Lollipop:

Jest to wersja Android 5.0.1 wraz z nakładką tajwańskiej firmy HTC Sense 6.0. Oczywiście to kwestia gustu, ale moim zdaniem lizak wygląda bardzo dobrze na tych filmach. Nie zmienia ona wiele w wyglądzie w stosunku do obecnego systemu, ale jednocześnie prezentuje się ciekawiej.

Na filmie widać pasek powiadomień, możliwość wyszukiwania w ustawieniach telefonu, tryb prosty oraz kilka pomniejszych zmian. Nie ma na razie żadnych oficjalnych informacji o tym kiedy ta wersja systemu będzie gotowa, ale powinno stać się to przed lutym, ponieważ do wtedy HTC obiecało wprowadzić Lollipopa. Możliwe, że Tajwańczycy zapowiedzą lizaka już na targach CES, ale to na razie tylko domysły.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona