Ważne

Najlepsze gry roku 2014 w Google Play

Po przedstawionej przez Google kilka dni temu liście najlepszych aplikacji, z kończącego się właśnie roku, przyszedł czas na zebranie najlepszych gier z tego okresu.

W zestawieniu dla Polski przedstawione zostały 92 produkcje, zarówno darmowe, jak i płatne. W odróżnieniu od zestawienia aplikacji, zdecydowana większość gier to tyły bardzo znane i popularne tytuły.  Może to tylko moje odczucie, ale w większość zaproponowanych gier grałem osobiście lub przynajmniej spotkałem się z tymi tytułami, co nie było takie oczywiste przy liście aplikacji. Ciekawostką jest też, że większość gier nie jest dostępna wyłącznie na Androida, zagrać w nie możemy także na urządzeniach z iOS.

Na liście znalazły się absolutne przeboje, jeśli chodzi o gry mobilne, czyli: Monument Valley, Hitman GO, Asphalt 8: Airborne, i Leo’s Fortune. Doceniona została także produkcja polskiego studia Infite Dreams, czyli Sky Force 2014.

Aby zapoznać się z tą listą i przetestować gry, które być może do tej pory umknęły Twojej uwadze należy się udać oczywiście do Google Play.

Co myślicie o doborze gier zaproponowanym przez Google? Czy któraś gra jest zaskoczeniem? A może jakieś dobrej produkcji brakuje na liście?

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona