Poznaliśmy wymiary iPada Air Plus (Pro/Maxi)?

Odnoszę wrażenie, że iPad Maxi/iPad Pro, jak przyszło się go nazywać, obrósł już w legendę tak, jak to miało miejsce jeszcze kilka lat temu w przypadku iPada mini. Wszyscy o nim mówią, ale nikt go nie widział. Od kilku miesięcy jednak spekulacje na temat dużego tabletu Apple przybrały na sile, a to może oznaczać tylko jedno – że coś faktycznie jest na rzeczy. Dziś poznaliśmy kolejne informacje na temat urządzenia, które, według najnowszych wieści, może zyskać nazwę iPad Air Plus.

Tym razem wiadomość pochodzi z japońskiego źródła, jakim jest magazyn Mac Fan. W najświeższym wydaniu na jego łamach zamieszczona została grafika przedstawiająca rzekomo właśnie iPada Air Plus z kilkoma szczegółami odnośnie samego urządzenia.

ipad-air-plus-kolejnyprzeciek

Według źródła, wielki iPad ma mieć wymiary 305,31 x 220,8 x 7 mm (dla porównania: Galaxy Note Pro 12.2: 295.6 x 203.9 x 7.95 mm, iPad Air 2: 240 x 169,5 x 6,1 mm). Tablet ma oferować w sumie cztery głośniki, po dwa na krawędź dolną i górną, skaner linii papilarnych, 12,2-calowy wyświetlacz, a za jego działanie ma odpowiadać procesor A9.

iPad Pro, iPad Maxi, tudzież iPad Air Pro, ma trafić do sprzedaży – podobno – między kwietniem a czerwcem przyszłego roku.

Komentarze

  • tudzież – spójnik, który w zdaniach współrzędnie złożonych znaczy tyle co: a także, i, oraz

  • gestig

    Nie jestem trollem ale jak będzie to coś jak ten Samsung z systemem iOS bez klawiatury i nóżki to nie widzę żadnego powodu przemawiającego za tym iPadem w porównaniu z Surface Pro 3 nawet cena będzie taka jak surface bo to przecież Apple niby cieńszy aż o 2.1mm ale do przeglądania Internetu to o te przynajmniej 2 cale za dużo skoro nic więcej oferował nie będzie (photoshop autocad inne programy itd wiec i tak trzeba będzie kupić macbooka ale po co jak ma się 12 calowy tablet?) ale może jeszcze czymś nas zaskoczą a ja czekam na z niecierpliwością na SP4 pewnie konkurenta tego iPada.

  • Raul

    Super, jeszcze większy ekran do konsumpcji treści sprzedawanych przez jabłko. Jakaś produktywwność? Za jesze parę setek dolarów dostaniesz klawiature i mysz :D

  • Pewnie pierwsza generacja będzie miała 1024×768, potem dodadzą Retinę ;)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona