Ważne

LG G Flex 2 zadebiutuje na CES 2015?

Niektóre telefony wyginają się podczas użytkowania (patrz: iPhone 6 Plus), inne wygięte wychodzą prosto z linii produkcyjnej. Do takich urządzeń niewątpliwie zalicza się LG Flex, który nie zawojował rynku i był raczej swoistą ciekawostką. Okazuje się jednak, że koreański koncern nie zamierza rezygnować z tego projektu. Już w styczniu powinniśmy poznać LG Flex 2.

Kilka miesięcy temu spekulowano, że Flex 2 może ujrzeć światło dzienne jeszcze w tym roku (pod koniec), ale najnowsze informacje na ten temat nie pozostawiają złudzeń. Wynika z nich jasno, że premiera urządzenia ma mieć miejsce na targach CES 2015 w Las Vegas, które będą trwać w dniach 6-9 stycznia.

Podobnie, jak w przypadku pierwszej generacji, druga ma oferować zakrzywiony wyświetlacz. Nie jest jednak jasne jaką przekątną będzie posiadał. Mówi się jedynie, że matryca w modelu Flex 2 może być mniejsza niż dotychczasowa 6-calowa (swoją drogą, o marnej rozdzielczości: 1280 x 720 pikseli).

Na razie jednak wszelkie informacje na temat LG Flex 2 pozostają w sferze plotek. Wszystkie szczegóły powinniśmy poznać już na CES.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona