Ważne

Samsung Galaxy A7 będzie 5,5-calowym phabletem z ekranem Full HD?

Samsung niedawno zaprezentował nową serię Alpha, którą wyróżnia obudowa z metalową ramką. Można to traktować jako swego rodzaju odpowiedź na opinie użytkowników, bowiem już od dłuższego czasu produkty koreańskie zbierały bardzo negatywne opinie za wygląd oraz jakość obudowy. Do sieci trafiły już informacje o 5-calowym Samsungu SM-A500, który również ma oferować metalowe elementy wykończenia (a może i więcej niż tylko “elementy”). Teraz z kolei poznaliśmy szczegóły dotyczące jeszcze większego Galaxy A7.

Samsung Galaxy A7 to, według informacji, które trafiły do internetu, 5,5-calowy phablet wyświetlający obraz o rozdzielczości 1080p. Patrząc na poprzednie przecieki trudno nie zauważyć zmiany w tym względzie, ponieważ do tej pory wiele wskazywało na to, że będzie to wyświetlacz HD. Poza tym, urządzenie ma mieć 64-bitowy procesor o taktowaniu 1,5 GHz. Znajdziemy w nim również dual SIM oraz Androida 4.4.4 KitKat.

Nie wiadomo kiedy dokładnie urządzenie to pojawi się na rynku, ale zapowiada się znakomicie. Ostatnio spędziłem chwilę z Galaxy Alpha i wizualnie prezentuje się on – moim zdaniem – dużo lepiej niż jakikolwiek inny produkt Samsunga. Ten model jednak okazał się za drogi. Galaxy A7 ma kosztować około 450-500 dolarów. Jeśli reszta specyfikacji będzie mocna, to taka cena będzie w porządku.

Komentarze

 • Arek

  Wreszcie samsung zmądrzał. Zaoferuje niedrogi phablet i poza Galaxy Grand 2 jedyny z dual simem.
  A to na dzisiejsze czasy musi byc – tego oczekują klienci. Nie trzeba przecież wykorzystywać tych 2 kart, można jedna a mieć nie zaszkodzi.
  A te przereklamowane telefony z serii Galaxy czyli drogie gówniane gadżety nie dosc że były małe (nie więcej niż 5 cali) to oferowały tylko 1 kartę sim.
  Czyli spodziewajmy sie ceny 1600-1800 zł, znośnie.

  • LCD

   Obawiam się, że jeśli to ma dual sim to może być przeznaczone tylko na rynek azjatycki.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona