Ważne

Five Nights at Freddy’s 2 już dostępne w App Store i Google Play

Ogromna popularność gry Five Nights at Freddy’s zaskoczyła chyba wszystkich, a zwłaszcza jej autora. Na szczęście nagły, nieoczekiwany sukces nie zawrócił mu jeszcze w głowie, czego dowodem jest sequel trzymający poziom oryginału.

Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami twórcy, wersja na urządzenia mobilne pojawiła się niedługo po premierze gry na platformie Steam. Jeśli więc zdążyliście już ukończyć pierwszą część serii i macie ochotę na kolejną wizytę w w makabrycznej pizzerii, od dziś możecie udać się tam również za pośrednictwem urządzeń z systemem iOS lub Android. Warto jednak pamiętać o tym, że od naszego ostatniego spotkania z rezydującą tam bandą krwiożerczych zwierzaków, lokal przeszedł drobną modernizacje, która zaowocowała nie tylko pojawieniem się dodatkowych narzędzi dla strażników, ale też nowych, jeszcze bardziej uporczywych lokatorów.

Gra Five Nights at Freddy’s 2 dostępna jest do nabycia w sklepach App Store (2,69 euro) i Google Play (10,15 zł). Posiadacze urządzeń z systemem Android mogą też sprawdzić najpierw darmową wersję demonstracyjną.

Five Nights at Freddy's 2  
Five NIghts at Freddy's 2 Demo 

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona