Ważne

Five Nights at Freddy’s 2 trafi również na tablety

Większość z Was pamięta zapewne nietypowy horror Five Nights at Freddy’s, który jeszcze kilka miesięcy temu bił rekordy popularności wśród graczy z całego świata. Ledwie wczoraj w serwisie Steam pojawiła się jego oficjalna kontynuacja, a już dziś twórca gry potwierdził, że pracuje również nad wersją na tablety.

Druga część gry ponownie pozwoli nam wstąpić w (nie)gościnne progi dziwacznej pizzerii, w której główną atrakcję stanowią nieco już podstarzałe, mechaniczne kukiełki, które za dnia zabawiają klientów a po zmroku polują na nocnych stróży. Okazuje się jednak, że od czasu naszej poprzedniej wizyty właściciel lokalu zmodernizował go trochę, wprowadzając między innymi nowe atrakcje i… usuwając drzwi. Ochroniarze pracujący na nocnej zmianie doczekali się zaś nowego elementu wyposażenia w postać pustej głowy kukiełki, mającej przekonać wrogów, że jesteśmy jednym z nich. Tym co pozostało bez zmian jest natomiast upiorny klimat jaki wypełnia pomieszczenia restauracji po wyjściu ostatniego klienta, gdy siedzimy tam sami czekając na kolejny ruch gromady sympatycznych, uśmiechniętych zwierzątek, które wcale nie mają wobec nas pokojowych zamiarów.

Krótko mówiąc: fani oryginału otrzymają po prostu kolejną porcję zabawy w tym samym stylu, wzbogaconą o kilka nowych smaczków i usprawnień. Niestety, jak na razie brak konkretnych danych odnośnie daty premiery mobilnej wersji gry.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona