Vainglory już dostępne w App Store - Tabletowo.pl

Vainglory już dostępne w App Store

O grze Vainglory zrobiło się głośno kilka miesięcy temu, kiedy to firma Apple postanowiła wykorzystać ją do zaprezentowania możliwości swoich nowych produktów. Teraz tytuł ten pojawił się wreszcie w europejskich sklepach App Store, pozwalając graczom samodzielnie przekonać się, czy rzeczywiście oferuje tak wielkie emocje, jak na powyższym zwiastunie.

Debiutancka produkcja studia o malowniczej nazwie Super Evil Megacorp to, jak łatwo się domyślić, typowa reprezentantka gatunku MOBA, czerpiąca pełnymi garściami z takich tytułów, jak Defense of the Ancients 2 czy League of Legends. Mamy tu więc standardowe dla tego typu gier starcia dwóch drużyn, próbujących przedrzeć się do „bazy” przeciwnika poprzez ścieżki pełne wrogich jednostek i konstrukcji obronnych. Fani gatunku nie znajdą tu więc raczej niczego zaskakującego, co nie oznacza jednak, że powinni oni kompletnie zignorować ten tytuł. Vainglory wyróżnia się bowiem na tle konkurencji świetną oprawą wizualną, pełną drobnych smaczków i widowiskowych efektów (chociaż mi osobiście bardziej przypadły do gustu malowane tła z Fates Forever).

Gra Vainglory dostępna jest do pobrania za darmo w internetowym sklepie App Store.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona