Ważne

Five Nights at Freddy’s teraz również w App Store

Five Nights at Freddy’s to dziwaczny horror bijący ostatnio rekordy popularności wśród graczy spragnionych mocnych wrażeń. Jakiś czas temu w Google Play pojawiło się jego mobilne wcielenie. Teraz tytuł ten wylądował również na wirtualnych półkach sklepu App Store.

Krótkie przypomnienie dla osób, które jakimś cudem przegapiły wcześniej tą produkcję: Five Nights at Freddy’s pozwala nam wcielić się w rolę nocnego stróża w restauracji dla dzieci. Te pozornie proste i bezstresowe zajęcie dość szybko przekształca się jednak w koszmar. Okazuje się bowiem, że mechaniczne kukiełki, które za dnia zajmują się zabawianiem najmłodszych, urządzają sobie w nocy krwawe polowania… a zwierzyną jesteśmy właśnie my. Jakby tego było mało nasz pracodawca postanowił zaoszczędzić nieco na rachunkach za prąd, przez co musimy ograniczać wykorzystanie świateł, elektrycznych drzwi i kamer przemysłowych. Pomyślcie o tej sytuacji, gdy następnym razem będziecie narzekać na kiepski dzień w pracy.

Gra Five Nights at Freddy’s dostępna jest do nabycia w sklepach App Store (2,69 euro) i Google Play (9,49 zł).

Komentarze

  • adaś

    Lepiej te 9zł dać na tacę albo wsadzić sobie w cztery litery, niż wydać je na bezsensowną, krótką, nudną, jumpscareowy grę. Ale rób jak chcesz wolna wola.To czemu to pisze? bo kurde do tego służy komentowanie. Pozdro 600

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona