Ważne

HTC Desire Eye będzie 7 topowym produktem Tajwańczyków w tym roku?

HTC tworzy bardzo ciekawe produkty, co prawda marketingowo kuleją, ale zawsze najważniejszy jest sprzęt. Wydaje mi się, że specjaliści od planowania nowych produktów w tajwańskiej firmie, wyszli z takiego założenia i dlatego w tym roku może dostać nawet 7 topowych produktów! Ostatnie przecieki mówią, że niedługo pojawi się HTC Desire Eye.

Pisałem Wam ostatnio o HTC One M8 Eye i zastanawiałem się czy to ma sens. Byłby to 5 topowy produkt w tym roku, który miałby mieć trochę większy ekran niż standardowy One (5,2 cala) oraz inny aparat (13 megapikseli). Wszystko wskazuje na to, że niedługo możemy go zobaczyć, ponieważ do sieci trafiły zdjęcia prasowe. Jednak oprócz niego pojawić się ma również HTC One M8 Max, który także będzie bardzo mocnym urządzeniem.

htc-desire-eye-2-710x287

Jednak to nie wszystko i według niektórych źródeł możemy również poznać topowy produkt z serii Desire, który także będzie zasługiwać na miano flagowca. Wizualnie będzie on podobny do zaprezentowanego ostatnio Desire 820, lecz specyfikacja będzie podobna do flagowych modeli, dlatego też nazwa ma brzmieć HTC Desire Eye.

Ten model ma zostać wyposażony w 5,2-calowy ekran o rozdzielczości 1080p, 4-rdzeniowego Snapdragona 801 o taktowaniu 2,3 GHz, 2 GB pamięci operacyjnej RAM, 32 GB pamięci wbudowanej oraz baterię o pojemności 2400 mAh. Poza tym mamy w nim zobaczyć także dwa 13-megapikselowe aparaty fotograficzne z diodami LED (na przednim panelu również). Co ciekawe przecieki informują, że będzie on wodoodporny.

Wszystko wyjaśni się 8 października, ale jeśli zostaną pokazane wszystkie zapowiadane telefony, to HTC – moim zdaniem – trochę za bardzo namiesza w swoim portfolio. 7 topowych produktów to dużo i chyba żaden inny producent nie może się pochwalić tyloma “flagowcami”.

Komentarze

  • Eddy

    The strength of the Desire Eye isn’t in its 13MP cameras but its unibody design and flagship-baiting specifications. The excellent screen and front-facing speakers mean this handset punches above its weight.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona