Ważne

Pierwsza grafika przedstawiająca tablet Nvidia Shield

Pomimo marnego zainteresowania konsolą Nvidia Shield, producent pracuje obecnie nad tabletem z tej samej serii. Dziś znany i lubiany @evleaks opublikował pierwsze zdjęcia urządzenia. Trzeba przyznać, że jest na co popatrzeć.

Prace nad tabletem trwają już od jakiegoś czasu. Na początku lipca pisaliśmy o tym, że pojawił się on w komisji GCF. Z zawartych tam informacji wynikała jedynie wielkość ekranu (7,9 cala o rozdzielczości 2048 x 1536 px) oraz informacja o zastosowaniu układu Nvidia Tegra K1. Mówi się, że urządzenie będzie ponadto wyposażone w 2 GB pamięci operacyjnej, łączność LTE, a pracować ma pod kontrolą systemu Android 4.4.  Jednak dotychczas niewiadomą był wygląd. Dziś do sieci trafiła pierwsza grafika  Nvidia Shield Tablet.

Nvidia Shield Tablet

Render opublikowany przez @evleaks zdradza nam wygląd jedynie przedniej części urządzenia. Designem przypomina on nieco zaprezentowany w zeszłym roku Tegra Note, a obudowa prawdopodobnie będzie wykonana z aluminium. Na grafice widać ponadto głośniki stereo, przednią kamerkę oraz odświeżoną wersję aplikacji Tegra Zone, w której dodano opcję przeglądu gier posiadanych na naszym pececie. Czy oznacza to, że będziemy mogli w nie grać na tablecie?  Miejmy nadzieję, że tak.

Nie jest jeszcze znana data premiery Nvidia Shield Tablet. Mówi się, że oficjalnie zobaczymy go jeszcze w tym miesiącu.

Komentarze

 • dred

  Ej, gdzie ta grafika:-)? To ten czarny hohomaz, na ktorym nic nie widac:-)? Juz ok, wczytala sie. Tablet jak tablet.

  • To ta umieszczona pod drugim akapitem :D Obecnie jedyna, dostępna w sieci.

 • kk

  a z którego palca autor wyssał stwierdzenie o marnym zainteresowaniu konsolą SHIELD ?!

  Wszystko wskazuje że jest dokładnie odwrotnie. Ogólnie SHIELD zebrał bardzo dobre recenzje i wysokie oceny.

  • Sąd autor tego komentarza wyssał stwierdzenie, że jest dokładnie odwrotnie?

  • Kurczę, chyba ze wskazującego. Nie wiem, dam Panu znać pod koniec dnia :D

 • Ja(t. p.)

  Kupuję!

  • Poczekaj na więcej informacji na jego temat. Sam tablet jak tablet, ale cała otoczka usług wokół niego… Ale ja nic nie wiem! :)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona