Pierwsza grafika tabletu Nvidia Sheld

Pierwsza grafika przedstawiająca tablet Nvidia Shield

Pomimo marnego zainteresowania konsolą Nvidia Shield, producent pracuje obecnie nad tabletem z tej samej serii. Dziś znany i lubiany @evleaks opublikował pierwsze zdjęcia urządzenia. Trzeba przyznać, że jest na co popatrzeć.

Prace nad tabletem trwają już od jakiegoś czasu. Na początku lipca pisaliśmy o tym, że pojawił się on w komisji GCF. Z zawartych tam informacji wynikała jedynie wielkość ekranu (7,9 cala o rozdzielczości 2048 x 1536 px) oraz informacja o zastosowaniu układu Nvidia Tegra K1. Mówi się, że urządzenie będzie ponadto wyposażone w 2 GB pamięci operacyjnej, łączność LTE, a pracować ma pod kontrolą systemu Android 4.4.  Jednak dotychczas niewiadomą był wygląd. Dziś do sieci trafiła pierwsza grafika  Nvidia Shield Tablet.

Tabletowo.pl Pierwsza grafika przedstawiająca tablet Nvidia Shield NVIDIA Plotki / Przecieki Tablety

Render opublikowany przez @evleaks zdradza nam wygląd jedynie przedniej części urządzenia. Designem przypomina on nieco zaprezentowany w zeszłym roku Tegra Note, a obudowa prawdopodobnie będzie wykonana z aluminium. Na grafice widać ponadto głośniki stereo, przednią kamerkę oraz odświeżoną wersję aplikacji Tegra Zone, w której dodano opcję przeglądu gier posiadanych na naszym pececie. Czy oznacza to, że będziemy mogli w nie grać na tablecie?  Miejmy nadzieję, że tak.

Nie jest jeszcze znana data premiery Nvidia Shield Tablet. Mówi się, że oficjalnie zobaczymy go jeszcze w tym miesiącu.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona