Promocja: Samsung Galaxy Tab Pro 8.4 za 1075 złotych na iBood

W niedzielę w ofercie iBood można było znaleźć odnowionego iPada pierwszej generacji za 500 złotych. Potraktowałam to raczej jako ciekawostkę i ostatecznie nie zdążyłam nawet opisać na łamach Tabletowo.pl. Dziś okazuje się, że mam okazję o tym wspomnieć – dzięki kolejnej ofercie tabletu, jaka pojawiła się w tym serwisie z jednodniowymi promocjami. Tym razem mamy do czynienia z Samsungiem Galaxy Tab Pro 8.4 w cenie 1074,95 złotych (+29,95 złotych przesyłka). I choć zazwyczaj ceny z iBood powalają na kolana swoją niskością, tak teraz… promocja ta jest po prostu średnia.

Warto choćby przywołać ostatnie akcje promocyjne Samsunga, w ramach których Galaxy Tab Pro 8.4 jest dostępny w cenie 1249 złotych (a że jedna kończy się, a druga zaczyna, cena ta utrzymuje się praktycznie przez cały czas). To w dalszym ciągu ok. 150 złotych więcej (w zależności czy płacimy za przesyłkę, czy mamy ją gratis na iBood), ale nie wiem czy jest to w stanie przyciągnąć dużą rzeszę potencjalnych klientów zwłaszcza, że tu na samą wysyłkę tabletu trzeba poczekać ponad tydzień.

Oczywiście mowa jest o Samsungu Galaxy Tab Pro 8.4 w wersji WiFi (w ofercie nie ma słowa o LTE), najprawdopodobniej z 16GB pamięci (o tym szczególe w opisie też zapomnieli wspomnieć).

Zainteresowanych tabletem odsyłam do jego recenzji. Natomiast samą ofertę znajdziecie na iBood (link) tylko do końca dnia.

Komentarze

 • tMkNH

  drogo. Wole Lenovo Yoga Tablet 10 B8000 3G
  Ekran dotykowy:10,1 cala, pojemnościowy
  Rozdzielczość ekranu:
  1280 x 800 pikseli
  Procesor:
  MediaTek MTK8389, 1,2 GHz
  Pojemność:
  16 GB
  Pamięć RAM:
  1024 MB
  Modem:
  3G
  System operacyjny:
  Android 4.2 Jelly Bean

  • Jacek.P

   Chyba zwariowałeś(za przeproszeniem). Dużo gorszy ekran(wrecz przepaść), Dużo gorszy procesor(znowu przepaść), mniej pamięci RAM i stary Android….

 • Jest jakiś haczyk? Typu: refubrished, skrócona gwarancja, itd…?

  • Z tego, co widzę, nie ma. Chyba, że znowu nie dopisali… Ale wątpię, raczej nie tym razem.

 • asd

  W XCOM za 949zł jest Acer W4-820 (z kodem “ICONIA”). W sumie już są 3 markowe tablety w tej cenie: Dell, Toshiba i teraz Acer.

 • asd

  W XCOM za 949zł jest Acer W4-820 (z kodem “ICONIA”). W sumie już są 3 markowe tablety w tej cenie: Dell, Toshiba i teraz Acer.

 • TO ILE to kosztuje nowe?? WTF??? Buah… Samsungowi naprawdę odwala…

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona