Nowy tablet HP z Androidem wyciekł do sieci
Ważne

Nowy tablet HP z Androidem wyciekł do sieci

Tabletowo.pl Nowy tablet HP z Androidem wyciekł do sieci Android HP Plotki / Przecieki Tablety

Ostatnio pisaliśmy o bardzo interesujących tabletach HP Pro Tablet 610, które oferują mocne podzespoły i 64-bitowego Windowsa 8.1. Teraz @evleaks ujawnił kolejny model tej firmy, który pracuje pod kontrola Androida. Czy to urządzenie może czymś się wyróżnić na rynku?

Zacznijmy jednak od tego, co wiemy na pewno o tym urządzeniu. Będzie ono mieć bardzo szerokie ramki wokół ekranu, co wskazuje raczej na sprzęt średniej klasy lub nawet budżetowy. Niestety, razem renderem tego tabletu nie poznaliśmy specyfikacji, ale można się domyślać, że nie będzie ono demonem prędkości. Na plus można zaliczyć, prawdopodobnie, czystego Androida, który widoczny jest na tym zdjęciu.

Jeśli szukacie ciekawszego tabletu HP z Androidem, to sprawdźcie Slate 8 Pro, który oferuje  8-calowy ekran IPS o rozdzielczości 1600 x 1200 pikseli, 4-rdzeniowy procesor NVIDIA Tegra 4 o taktowaniu 1,8 GHz oraz 1 GB pamięci operacyjnej RAM.

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona