Ważne

Nowy tablet HP z Androidem wyciekł do sieci

HP tablet

Ostatnio pisaliśmy o bardzo interesujących tabletach HP Pro Tablet 610, które oferują mocne podzespoły i 64-bitowego Windowsa 8.1. Teraz @evleaks ujawnił kolejny model tej firmy, który pracuje pod kontrola Androida. Czy to urządzenie może czymś się wyróżnić na rynku?

Zacznijmy jednak od tego, co wiemy na pewno o tym urządzeniu. Będzie ono mieć bardzo szerokie ramki wokół ekranu, co wskazuje raczej na sprzęt średniej klasy lub nawet budżetowy. Niestety, razem renderem tego tabletu nie poznaliśmy specyfikacji, ale można się domyślać, że nie będzie ono demonem prędkości. Na plus można zaliczyć, prawdopodobnie, czystego Androida, który widoczny jest na tym zdjęciu.

Jeśli szukacie ciekawszego tabletu HP z Androidem, to sprawdźcie Slate 8 Pro, który oferuje  8-calowy ekran IPS o rozdzielczości 1600 x 1200 pikseli, 4-rdzeniowy procesor NVIDIA Tegra 4 o taktowaniu 1,8 GHz oraz 1 GB pamięci operacyjnej RAM.

Źródło

Komentarze

  • janko

    Gdzie niby mamy “sprawdzić” ten Slate 8 Pro? Kto widział ten tablet w jakimkolwiek sklepie? Dlaczego wprowadzacie ludzi w błąd, że coś jest dostępne i można to nawet “sprawdzić”, skoro tego nie było, nie ma i pewnie nigdy nie będzie?

  • Ale gigantyczne ramki :)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona