Lenovo ThinkPad 10 zobaczymy już 14 maja?
Ważne

Lenovo ThinkPad 10 zobaczymy już 14 maja?

Tabletowo.pl Lenovo ThinkPad 10 zobaczymy już 14 maja? Hybrydy Lenovo Plotki / Przecieki Tablety Windows

Niedawno pisaliśmy Wam o tym, że niedługo możemy zobaczyć nowy tablet od Lenovo, ThinkPad 10. Ma to być większy brat bardzo interesującego modelu ThinkPad 8 z 8,3-calowym ekranem. Teraz jednak oprócz specyfikacji znamy również prawdopodobną datę wejścia na rynek, 14 maja!

Piotr pisał już o tym, co w nim znajdziemy, ale warto przypomnieć ponieważ prezentuje się to znakomicie. 10,1-calowy ekran będzie wyświetlać obraz o rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli, a sercem tego urządzenie będzie 4-rdzeniowy procesor Intel Atom Z3795 o taktowaniu 1,6 GHz (turbo 2,4 GHz), układ graficzny Intel HD 4600 oraz zależnie od wersji 4 lub 2 GB pamięci operacyjnej RAM. Poza tym będzie on oferować 8-megapikselowy aparat (2 mpix na przednim panelu), 33Whr baterie, rysik oraz maksymalnie 128 GB pamięci wbudowanej. Będzie on pracować pod kontrolą Windows 8.1 lub wersji 8.1 Pro zarówno 32 jak i 64 bitowego.

Powstać ma kilka wersji tego urządzenia, które będą oferować łączność LTE lub tylko WiFi. Poza tym będzie możliwość dołączenie klawiatur. Data premiery znana jest z dokumentów Lenovo, które trafiły do sieci. Nie jest, niestety, znana jego ostateczna cena.

Aktualizacja:

Lenovo ThinkPad 10 trafi na polskie półki sklepowe pod koniec czerwca. A więcej na jego temat przeczytacie w tym wpisie.

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona