Gionee Elife E7 – egzotyczna ciekawostka z 5,5″, Snapdragonem 800 2,5GHz, 3GB RAM, 4G i 16 Mpix

Gionee Elife E7

W dzisiejszych czasach coraz mniejszą wagę przykładamy do logo producenta na naszym sprzęcie. Decydujemy się na kupno urządzenia, którego parametry techniczne wydają nam się najbardziej interesujące. Nic więc dziwnego, że coraz więcej mało znanych lub w ogóle nieznanych firm decyduje się na wprowadzanie swoich produktów na rynek. Dziś mamy do czynienia z bardzo interesującą ciekawostką w postaci Gionee Elife E7. I mimo tego, że raczej nikt z nas nie będzie miał nigdy okazji wziąć go w swe ręce i sprawdzić rzeczywiste jego możliwości, warto mu poświęcić chwilę uwagi.

Gionee Elife E7 jest bardzo interesującym urządzeniem pod względem parametrów technicznych, których nie powstydziłyby się wielkie koncerny. Urządzenie zostało wyposażone przede wszystkim w 5,5-calowy ekran Full HD pokryty Gorilla Glass 3, LTE, czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 800 MSM8974AC o częstotliwości taktowania 2,5GHz, 3GB RAM oraz 32GB pamięci wewnętrznej (wersja 3G – 2,2GHz, 2GB RAM i 16GB pamięci).

Tabletofon oferuje aparat OmniVision o rozdzielczości 16 Mpix, akumulator o pojemności 2500 mAh, NFC, GPS z Glonass, Bluetooth 4.0 oraz system operacyjny Android 4.2.2 Jelly Bean ze zmienionym interfejsem – Amigo 2.0 OS.

Egzotyczna dla nas ciekawostka będzie dostępna w siedmiu kolorach: czarnym, białym, żółtym, niebieskim, zielonym, różowym oraz pomarańczowym. Gionee Elife E7 w najlepszej wersji wyceniony został, w przeliczeniu, na 574 dolary, w najtańszej natomiast (3G, 2GB RAM i 16GB) – 443 dolary.

źródło

Komentarze

 • janko

  No cóż, dla żyjących na cywilizacyjnym zadupiu “zielonowyspiarzy”, dzielnie odpierających “łomoczący do drzwi kryzys”, wiele nowinek jest niedostępnych. Nie tylko finansowo, ale i zwyczajnie nikt nie będzie sobie zawracał głowy, żeby “zielonowyspiarzom” dostarczać takie produkty, bo rynek jest praktycznie zerowy.

  • Dopóki “zielono-wyspiarzom” wystarczy zapewnienie z mediów, że jest OK – to cały czas będą żyć na zadupiu – przykład referendum w stolicy – nawet nie poszli do urn, bo przed “tabletami” dzielnie odpierali kryzys.

 • bo1

  ooo ,może najdzie mnie kaprysik żeby sobie toto sprowadzić.

  • Jak sprowadzisz to podziel się jak działa w praktyce GLONASS – powinien mieć dużo krótszy FIX-TIME.

   • aaa

    Note 10.1 chyba ma Glonass? Jeśli tak, to nie zauważyłem różnicy.

 • kriswolf

  Kolejny smartfon widmo… ehh

  • jakby dolares był one:one ze złociszem to pewnie miałby wzięcie.

 • Plexus

  Poczekany i za rok będzie dodawany do Happy Meal w MCdonaldzie

  • @Plexus:
   .
   Kupię Ci nawet cały kubełek jeśli faktycznie będzie!

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona