Ważne

Lenovo Miix 3 pojawia się na przeciekach. Czy tak będzie wyglądał nowy tablet chińskiej firmy?

W ubiegłym roku Lenovo posłało w rynkowy bój tablet Miix 2, który oparty był o platformę Microsoftu oraz procesor Intela. Urządzenie z Windowsem 8.1, ekranem o przekątnej 8 cali i rozdzielczości 1280×800 pikseli oraz 2 GB pamięci RAM było na pewno ciekawym elementem portfolio chińskiej firmy, jednak biorąc pod uwagę ciągle zmieniające się wymagania klientów bardzo prawdopodobne jest, że koncern już niebawem zaprezentuje nam nową odsłonę tego urządzenia. Co na to wskazuje?

W internecie pojawiły się materiały graficzne przedstawiające Lenovo Miix 3. Nie wiemy, czy tablet będzie wyglądał dokładnie tak, jak przedstawiają to rendery, ale jest na to duża szansa. Materiały zostały przygotowane przez Beijing Ltd. Inovation Design Centre.

Lenovo-Miix-3-leak

Według nich tablet prawdopodobnie będzie posiadał ekran o przekątnej w granicach 10.1 cala. Jak widać, Miix 3 opcjonalnie będzie można zamienić w netbooka, a to dzięki dołączanej klawiaturze.

Niestety, na obecny moment nie jesteśmy w stanie podać żadnych detali dotyczących specyfikacji technicznej. Biorąc pod uwagę drugą generację tabletu, powinniśmy się spodziewać ekranu o rozdzielczości wyższej aniżeli 1280×800 pikseli, Windowsa 8 oraz mobilnego procesora Intela nowej generacji. Wszystkiego dowiemy się w ciągu kilku następnych miesięcy.

Źródło: TabletHype 

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona