Ważne

Lenovo Yoga Tablet HD+ z ekranem 1920 x 1200 i Snapdragonem 400

Jeszcze w grudniu pojawiały się przecieki o powiększeniu rodziny Yoga od Lenovo. I tak, stało się – na MWC 2014 oficjalnie już zaprezentowano Lenovo Yoga Tablet HD+, którego głównym wyróżnikiem jest (zgodnie zresztą z wcześniejszymi spekulacjami) 10,1-calowy ekran Full HD o rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli.

Dla wariantu z takim ekranem zastosowano ponadto szybszy, czterordzeniowy procesor – Qualcomm Snapdragon 400 (wcześniej była to jednostka MediaTek 1,2GHz). Zamontowana w urządzeniu 9000 mAh bateria ma wystarczyć na 18 godzin działania sprzętu pracującego pod kontrolą Androida 4.3. W tablecie znajduje się również kamera do wideorozmów 1,6 Mpix oraz 8 Mpix aparat (“starsze rodzeństwo” Yogi HD+ ma aparat 5 Mpix). Producent wbudował także 32 GB pamięci, dał możliwość rozszerzenia jej za pomocą micro SD oraz zaoferował system Dolby Audio.

Yoga HD+

Przedstawiciel Lenovo tłumaczy pojawienie się Lenovo Yoga Tablet HD+ popularnością kształtu serii Yoga oraz chęcią oddania w ręce użytkowników urządzenia zachwycającego wyjątkowo dobrze wyglądającym ekranem, wspartym wydajniejszym procesorem. Oczywiście tablet działa w trzech, znanych już, trybach – Hold, Tilt oraz Stand. Dostępny ma być już w kwietniu w cenie 349 dolarów.

źródło, źródło

Komentarze

 • bre

  jeszcze 3G i kupuje

  • Iwona Sewera

   Z tego co widać w specyfikacji na załączonym obrazku, urządzenie obsługuje 3G :)

 • Krzysiek

  Czekałem na to. Mam Yoge 10 od 8 miesięcy. Nie mogę powiedzieć nic złego o tym tablecie. Bardzo prosty, bardzo dobre głośniki z przodu, no i oczywiście bateria. To naprawdę rekordzista. Zaraz jak tylko się pojawi w sprzedaży, to go łykam.
  Mam też Apla mini z retiną. Ale Yoga od Lenovo, ma to coś. To będzie mój ostatni tablet. Huba, że pojawi się Yoga HD z ekranem 1920 x 1200 + 3D, bez specjalnych okularów.
  I TO BĘDZIE ORGAZM

 • Robert

  Szkoda że w kwietniu, troszkę długo. Ciekawe jak z ceną ale urządzenie niebanalne i wreście z lepszym prockiem i ekranem..

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona