Ważne

HTC Desire 8 z 5,5-calowym wyświetlaczem?

HTC-Desire-8-Spotted-Online-with-5-5-Inch-Screen

Era tabletofonów, czy – jak kto woli – dużych smartfonów zaczęła się od Samsunga Galaxy Note. Pierwsza generacja modelu miała ekran 5,3″, druga – 5,5″, trzecia – 5,7″. Przez ostatnie miesiące w ślad za koreańskim koncernem poszli pozostali producenci, stawiając głównie na urządzenia z dużymi przekątnymi. Wiele wskazuje na to, że nawet firma HTC, która dotychczas tylko raz przekroczyła pięć cali w smartfonach – HTC One Max (flagowe modele mają 4,7″ – HTC One X i HTC One), również ulegnie trendowi.

W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie prasowe HTC Desire 8, którego wyświetlacz ma mieć przekątną 5,5″. Patrząc powyżej trudno nie zauważyć, że będzie to jedno z pierwszych urządzeń tajwańskiego HTC (obok jeszcze niezaprezentowanego HTC M8), które nie będzie oferowało dotykowych przycisków pod ekranem – te przeniesione zostaną na dolną część wyświetlacza.

Na chwilę obecną na temat parametrów technicznych HTC Desire 8 nie wiemy nic poza wspomnianą przekątną ekranu oraz aparatem, którego rozdzielczość ma wynosić 13 Mpix. Oficjalnie jednak żadne wieści na jego temat nie zostały ujawnione.

Co ciekawe, spekuluje się, że premiera HTC Desire 8 nie będzie miała miejsca na MWC 2014. Wiele wskazuje na to, sądząc po dacie i miejscu z interfejsu fotki prasowej, że urządzenie poznamy 18 marca w Pekinie. Sprzęt ma być oferowany w pięciu wersjach kolorystycznych: białej, żółtej, pomarańczowej, czerwonej oraz niebieskiej.

źródło, źródło

Komentarze

  • Mirek

    Pani Kasia chyba jest niedoinformowana, ponieważ HTC przekroczyło 5 cali modelem HTC One MAX, który ma 5,9 cala!!!

  • Yo

    Chyba coś Ci się pomyliło bo HTC HD 2 ma 4.3 cala a nie 5

  • Raksztajn

    Przepraszam mój błąd

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona