Signal prezentuje RP One - kolejny bezprzewodowy kontroler dla iOS 7 - Tabletowo.pl

Signal prezentuje RP One – kolejny bezprzewodowy kontroler dla iOS 7

Tabletowo.pl Signal prezentuje RP One - kolejny bezprzewodowy kontroler dla iOS 7 Akcesoria Nowości

Stratus, czyli pierwszy bezprzewodowy kontroler stworzony z myślą o współpracy z systemem iOS 7, niezbyt długo cieszył się całkowitym brakiem konkurencji. Na arenę wkroczył bowiem pierwszy rywal, noszący nazwę RP One, i trzeba przyznać, że prezentuje się on naprawdę ciekawie.

Firma Signal nie stara się nawet ukryć, skąd wzięły się inspiracje do stworzenia RP One. Pomijając krzyżak, który zamieniono miejscami z analogowym grzybkiem w celu spełnienia wytycznych firmy Apple (a także uniknięcia oczywistego pozwu ze strony Microsoftu) akcesorium te do złudzenia przypomina bowiem pad znany z konsoli Xbox 360 (zachowano nawet oznaczenia przycisków – A, B, X, Y). Urządzenie łączy się z iPadem za pomocą technologii Bluetooth, a wbudowana bateria powinna wystarczyć na 10 godzin użytkowania. W zestawie z RP One znajdziemy również stacje dokującą, pozwalającą ładować jednocześnie kontroler i tablet (także w trakcie gry). Niestety, firma Signal nie ujawniła jeszcze dokładnych wymiarów urządzenia, które stanowią jeden z decydujących czynników przy wyborze kontrolera do gier mobilnych.

Kontroler RP One trafi do sprzedaży w pierwszej połowie bieżącego roku. Przewidywana cena wynosi 99 dolarów.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona