Ważne
Wiko VIEW

Huawei szykuje 7-calowy tablet z ekranem Full HD: 7D-501

Huawei 7D-501

Ostatnim tabletem Huawei, jaki miałam okazję testować, był model MediaPad 10 FHD, którego zresztą bardzo dobrze wspominam. Po nim na rynku debiutowały kolejne produkty firmy (jak choćby MediaPad 7 Vouge, MediaPad 7 Youth czy Ascend Mate), które jednak nie zdobyły większej popularności wśród klientów. Kto wie, może inaczej będzie w przypadku nadchodzącego tabletu Huawei, roboczo znanego pod nazwą kodową 7D-501. Za wcześnie jednak, by to aktualnie oceniać.

Póki co wiadomo bowiem na jego temat bardzo niewiele. Urządzenie pojawiło się na stronie Bluetooth SIG, przez co wiemy, że z całą pewnością oferuje moduł Bluetooth. Oprócz niego na pokładzie tabletu znajdzie się 7-calowy wyświetlacz Full HD (co oznacza porządną rozdzielczość 1920 x 1200 pikseli – aktualnie tylko w dwóch modelach: Nexus 7 2013 i CoolPad 9976A), WiFi, 3G/4G oraz aparat i kamerka.

Jeśli informacje się potwierdzą, będzie miał 7,5 mm grubości.

Pierwszą możliwość prezentacji modelu 7D-501 Huawei będzie miało podczas targów MWC 2014 w Barcelonie pod koniec lutego.

źródło, źródło

Komentarze

 • Peru

  Samsung

 • morswin

  Powrót Yeti. znowu będzie ale go nie będzie.

  • kriswolf

   Hihi, ja tak czekałem na mediapad 10fHD aż w końcu kupiłem Asusa

 • Artur Gusiński

  Teraz chińczycy ( padnews)mówią , że 7D-501 może być przedstawicielem nowej marki “Glory” ( podmarki Huawei -o której mówi się w Chinach od połowy 2013 roku ) – reszta danych to 4-rdzeniowy procesor, 2 GB RAM i Android 4.4.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona