Samsung dostarczył na rynek 10 milionów Galaxy Note 3 w dwa miesiące

Samsung dostarczył na rynek 10 milionów Galaxy Note 3 w dwa miesiące

Ledwie po miesiącu dostępności Samsunga Galaxy Note 3 urządzenie to zostało sprzedane w ilości aż pięciu milionów sztuk na całym świecie. Dziś, po nieco ponad dwóch miesiącach od rynkowego debiutu tabletofonu, słyszymy o 10 milionach. Niech Was jednak te duże liczby nie zwiodą – nie jest to bowiem liczba sprzedanych produktów, a dostarczonych na rynek. Ile koreański koncern sprzedał Galaxy Note 3 w dwa miesiące – tego konkretnie nie wiadomo.

Mimo wszystko Samsung ma powody do zadowolenia. Galaxy Note pierwszej generacji osiągnął poziom 10 milionów egzemplarzy na rynku dopiero po dziewięciu miesiącach dostępności. W przypadku drugiej generacji modelu było już sporo lepiej (bo po czterech miesiącach od premiery), ale w dalszym ciągu nie aż tak dobrze, jak teraz.

Jak słusznie zauważa redaktor GSMArena, szkoda, że to 10 milionów sztuk dostarczonych na rynek nie zostało rozbite na szczegółowe informacje odnośnie dostępności modelu z Exynos 5, czyli N9000 oraz ze Snapdragonem 800 – N9005.

Ciekawe ile sztuk Galaxy Note 3 jest dostępnych w Polsce i ile z nich powędrowało do końcowych użytkowników.

źródło

Komentarze

 • Telefony schodzą jak ciepłe bułeczki poniżej 2000 zł z wysyłką. Sam sobie dzisiaj kupiłem, ponieważ obecnie ciekawszego modelu nie ma. Może Nokia 1520, która jest 500 zł droższa. Telefon duży, ponieważ 5,7 cala ale jak ktoś dużo nie podróżuje to nie przeszkadza…

 • Wojtek

  kiedy test galaxy note 10.1 2014 ?

 • Berni

  szkoda tylko ze większość(jeśli nie wszytkie) modele LTE sa wadliwe
  http://www.youtube.com/watch?v=hXGC1ZoAhVU

 • Bolo

  Niestety nie popre tego produktu z blokada regionalna, Samsung ma szanse na moje pieniadze ew. jak wyprodukuja Note 12-13″ to bede sklonny to kupic i odblokowac kodem ta blokade regionalna. Na reszte produktow Samsunga mam ‘locka’ w portfelu ;)

 • AS

  Rzeczywiście, ciekawe, jak sie sprzedaje. Znając jednak obecne realia, producenci nie produkują zbyt duzych nadwyżek na magazyn. Dostosowują produkcję do popytu.

 • Co to znaczy “blokada regionalna?”

 • kokos

  Czy na tabletowo była już recenzja NOTE 3?

 • mich

  nie było, czekamy cierpliwie :(

 • kokos

  Coś długo trwa testowanie :) czekamy zatem

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona