Ważne

Samsung sprzedał już 38 milionów sztuk Galaxy Note

Tabletofony to kategoria produktów stworzona dwa lata temu przez Samsunga w momencie premiery Samsunga Galaxy Note pierwszej generacji. Okazuje się, że był to strzał w dziesiątkę. Bo o ile na początku, gdy sprzęt ten pojawił się w sprzedaży, wydawało się, że Samsung sztucznie kreuje rynek i wmawia nam, że potrzebujemy sprzętu z pogranicza tabletów i smartfonów. Z perspektywy czasu widać jednak, że klienci pokochali te urządzenia. Świadczy o tym fakt, że koreański koncern sprzedał już 38 milionów urządzeń z serii Galaxy Note.

Aktualnie do wspomnianej serii urządzeń należą trzy modele: Galaxy Note, Galaxy Note 2 i zaprezentowany kilka dni temu na targach w Berlinie Galaxy Note 3, ale należy pamiętać, że sprzedaż dotyczy tylko tych dwóch pierwszych (Galaxy Note 3 trafi na półki sklepowe 25 września). Każda kolejna generacja ma większy wyświetlacz i lepszy, szybszy procesor. I każda rewelacyjnie się sprzedaje.

Co więcej, dowiedzieliśmy się od JK Shina, prezesa firmy, że Samsung oczekuje sprzedaży swojego najnowszego tabletofonu w ilości 10 milionów sztuk. Sadząc po zainteresowaniu poprzednimi generacjami, może mu się to udać szybciej niż myśli.

źródło

Komentarze

 • grah

  A co z Note 10.1 czy Note 8? Też należą do tej serii, ba co więcej – z niektórych modeli można nawet normalnie dzwonić :)

  Więc czy 38mln dotyczy się tylko Note 1/2/3 czy też “serii” note?

  • Łukasz

   A co byś wolał?

   • grah

    Konkrety? Albo suche fakty.

    Oczywiście dowolna ilość sprzedanych Galaxy Notów wpływa na moje życie w porównywalnym stopniu jak obfitość zbiorów batatów w Zambii, ale skoro już się jakieś informacje przytacza – to konkretniej :)

  • Tyczy się to wyłącznie tabletofonów, czyli Note 1 i 2.

 • Samsung nie wymyślił tabletophonow. Dużo przed note był chociazby Dell

 • luk

  Mam note 1 i jak mi się znudzi/zniszczy to kupię sobie następcę,

 • mitusm

  Note 1 z dobrym romem chodzi lepiej niż 2-ka na oryginalnym sofcie. Aktualnie czekam aż stanieje Mega 6.3 :)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona