Lenovo Yoga 2 Pro z ekranem 3200 x 1800 i Intel Haswell od 1049 dolarów - Tabletowo.pl

Lenovo Yoga 2 Pro z ekranem 3200 x 1800 i Intel Haswell od 1049 dolarów

Tabletowo.pl Lenovo Yoga 2 Pro z ekranem 3200 x 1800 i Intel Haswell od 1049 dolarów Nowości

Lenovo Yoga to urządzenie, obok którego trudno przejść obojętnie. Jego pierwsza generacja była zarazem pierwszym tego typu projektem, który – choć nie okazał się hitem sprzedażowym – wprowadził powiew świeżości na rynek hybrydowego sprzętu. Jakiś czas temu producent zaprezentował drugą generację modelu, która na papierze prezentuje się wręcz wyśmienicie. Produkt, o którym mowa, Lenovo Yoga 2 Pro, trafił właśnie do sprzedaży w Stanach, a co za tym idzie – poznaliśmy jego oficjalną cenę. Jego koszt zaczyna się od 1049 dolarów.

Zacznijmy może od jego najważniejszych parametrów, bo to właśnie one odgrywają tu główną rolę. Znajdziemy tu bowiem ekran o przekątnej 13,3″ i rozdzielczości 3200 x 1800 pikseli, procesor Intel Core i3 Haswell, SSD 128GB oraz 4GB RAM. Całość działa pod kontrolą Windows 8.1. Do tego dochodzi oczywiście kamerka HD, port USB 3.0, USB 2.0, wyjście microHDMI, Bluetooth 4.0 oraz WiFi 802.11 b/g/n.

Oczywiście dla bardziej wymagających stworzona została mocniejsza konfiguracja. W cenie 1499 dolarów otrzymamy jednostkę centralną Intel Core i7, SSD 256GB oraz 8GB RAM.

Urządzenie można używać w czterech trybach:
– Normal Mode: tradycyjna konstrukcja laptopa, z klawiaturą pod palcami i ekranem przed twarzą użytkownika,
– Tent Mode: hybryda ułożona w sposób, w który daje łatwy dostęp do ekranu dotykowego. Zawiasy znajdują się na górze, a urządzenie oparte jest na krawędziach klapy i korpusu mieszącego klawiaturę,
– Stand Mode: pokrywa z ekranem nachylona do korpusu z klawiaturą pod kątem prostym lub zbliżonym, urządzenie ułożone jest klawiszami do podłoża,
– Tablet Mode: klapa z ekranem ułożona jest na tylnym panelu korpusu z klawiaturą, co czyni z Yogi 2 Pro tablet gruby, lecz funkcjonalny.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona