Asus ME301T MeMo Pad 10 coraz bliżej prezentacji (wideo)
Ważne

Asus ME301T MeMo Pad 10 coraz bliżej prezentacji (wideo)

asus memo pad 10

Od dłuższego czasu sporo słyszymy na temat dwóch tabletów Asusa: ME172V i ME301T. O ile pierwszy z nich doczekał się już oficjalnej prezentacji, tak drugi wciąż na nią czeka. Jego premiera będzie miała miejsce prawdopodobnie podczas MWC 2013 w Barcelonie. Ale zanim się to stanie, już teraz możecie poznać to urządzenie, bowiem pierwsze wideo z nim w roli głównej pojawiło się w sieci.

Asus ME301T, znany również jako MeMo Pad 10, ujawnił również swoją największą tajemnicę, mianowicie: parametry techniczne. Dziś dowiedzieliśmy się, że tablet będzie ostatecznie wyposażony w ekran IPS o przekątnej 10,1″ i rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, czterordzeniowy procesor Tegra 3 o częstotliwości taktowania 1,2GHz, 1GB RAM i 16GB pamięci wewnętrznej, którą będzie można rozszerzyć dzięki slotowi kart microSD.

Produkt trafi do sprzedaży z Androidem 4.1 i będzie oferował aparat 5 Mpix, kamerkę 1,2 Mpix, akumulator mający pracować do 8,5 godziny oraz grubość wynoszącą 10,5 mm. Całość ma ważyć 580 g.

Przyznam szczerze, że jeśli powyższe parametry techniczne okażą się prawdziwe, a wiele wskazuje na to, że tak właśnie jest, będę bardzo zdziwiona. Po co wypuszczać na rynek urządzenie bliźniacze do obecnego w sprzedaży Asusa Transformer Pad TF300T, różniące się jedynie wzornictwem?

Asus MeMO Pad 10 ma kosztować ok. 300 euro. Jego oficjalnej prezentacji, jak już wspomniałam, spodziewamy się podczas MWC 2013 w Barcelonie.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona